bugün

insanlıktan nasibini almamış bazı mahlukların içinde bulundukları gaflettir. insanlar hepimiz için, hak için, adalet için, özgürlükler için sokaklardalar. sizin haklarınız ve özgürlükleriniz için de... sizse zulmeden hükümete karşı cana can, dişe diş verilen bu mücadele ile hiç utanmadan dalga geçiyorsunuz. insanlar sokaklarda, hem de can çekişerek, hem de sizin için. insanlık ayıbına karşı durmak için... sizin vicdanınıza sıçayım.
yarın akp gidip yerine gelecek hükümet ebelerini bellediğinde demokrasi insan hakları diye ağlayacak olan şakirtlerin bugünkü protestocuları anlamakta zorlanmasıdır.
sağı solu akı ayırmaya çalışmak yerine insanların tehlikede olduğunu anlaması gereken kişilerin yaptıklarıdır.
sözlükte bunu yapan insanlar henüz olgunlaşmamışlar.
Sana taraf tut demiyoruz, sadece elini vicdanına koy.
hoş bir gelişmedir. akp'li kardeşlerimizin kendilerince geliştirdiği bir savunma mekanizmasıdır. aslında aksine eylemlerden duydukları rahatsızlığı, hatta korkuyu gösterir.
bilgi kirliliğiyle ve amacı dışına taşan protestolarla dalga geçmektir. benim yaptığım bu.
ilk gün destekledim, doğayı sevelim, yeşili koruyalım tamam. hatta fazla kibirlenen akp kendine çeki düzen versin. ona da eyvallah. ama abicim iç savaş mı çıksın. başımıza coniler mi gelsin.
ben almanyada hanslardan sıkıldım, ülkeme gelip de yabancı görmek istemiyorum bilader.
bütün dünyanın destek olduğu eylemlerin sonunda ne filmler döndüğünü gördük. kimse kimseyi kandırmasın.
işi uzatmak ülkeye yabancı çizmeleri davet etmektir. tadında bırakmak lazım.
orospu çocukluğudur. çok net. amına goyduğumun yerinde eline pkk bayrağı alana taparlar, türk bayrağı alanlara laf söylerler.