bugün

dalga geçilecek durumdur. çünkü sikik chp'liler yaptıkları politik eylemler tutmayınca arka plana saklanıp, çevreye duyarlı hassas insanları galeyana getirip meydan da topladıktan sonra ortaya çıkması dalga geçilecek değil! taşşak geçilecek durumdur.

hadi amına koyduklarım söyleyin bakalım chp bu organizasyonu arka planda değilde açıkça yapsaydı bu kadar olur muydu ?
bu hasss dediğim insanlar şuanki muhalefetten çok daha iyi iş çıkardılar. ama sik kafalıların çoğu işin farkına vardılar. bir daha kullandırmazlar kendilerini diye düşünüyorum. öyle de olmalı ! çünkü bir prezervatifi 2. kez kullanamazsın
durum sadece eylemcilerin ve destekçilerinin kendi hallerine tutulan bir aynadır. ve bu ayna son iki günde gördüklerini buraya yansıtıyor.
akp ile dalga geçilmesini hazmedemeyen akp'lilerin gerekçe aradığı sorudur.

bu arada aciz insanların küfüre sarıldığı gerçeğinden yola çıkarsak akp yandaşlarının iyice panipe kapıldığını söylemek yanlış olmaz.
protestocuların chp ile ilgisi olmadığını bilmeyen insan söylemidir. ben ne chp'liyim ne mhp'li ne bdp'li ben sadece bir vatandaşım ve sesim çıktığı kadar hükümet istifa diye bağırıyorum. benmiyim marjinal grup?