bugün

(#31816362) şeyi ayrı yazmayan yazar.

'şey öyle bir şeydir ki her şeyden ayrı yazılır' sözünü kendisine nasihat olarak söylemek istiyorum.
Yaaaa kıyamam, kendi açtığı başlığı unutmuş yazar. Arkadaşlar lütfen aramızdaki bunaklara özel ilgi gösterelim.
görsel
görsel
aşırı egoist kendini fazlaca begenmiş bir yazarcık.
oha o kadar yaslanmadim ben daha ya.

beni yalniz birakin, bak lutfen diyorum!

gozyaslarina bogulmus yazar.
Lookin acımamış.
Bilezik gibi geçirmiş.

Bir yazar. Ayar manyağı yapılan cinsten.
bir adet dc kızı, yanlış hatırlamıyorsam abd'de yaşıyordu.
film hakkında enteresan bilgilerini severek okuyoruz.
Sözlüğün laik yazarlarından.
Var olsun.
Sözlüğün en kaliteli mümin yazarlarından biridir.
arkadaslar bugun ne oluyo ya simartiyorsunuz beni.

bak simaricam ama cidden.
tanımam etmem. lakin nick'in telaffuzu da zor hakikaten.
(#31958436) lan sana öyle bir küfür ederdim ki senin yüzünden çaylak yiyemicem şimdi. sen nerden biliyorsun lan benim içimden geçeni? uza lan burdan.
görsel
pekekeli yazar.
sürtüğün teki belli oldu. tecavüz ettim sana şimdi hadi bağır. elledim sonra tecavüz ettim. türk erkeğiyim ya başarılı olamam gerçi.
1vs1'e çıkmaya hazır olduğum yazar kişisi. emanetli emanetsiz fark etmez.
Kendisini yalayıp duran abazaların dillerinin pürtüklenmesine sebep olan yazar.
beş para etmez yazarlardan.
Kadın numarası yapan harun abla.
ileri geri konuşan, cehaleti boyunu aşan cümleler kuran, dikkat çekmek için dc hayranı kafalarına giren şey.
Milliyetçi kişiliğine hayran kaldığım yazar.
evet dikkat cekmek icin 10 kusur senedir dc fanligi taklidi yapiyorum, cok haklisiniz.
Son edindiğim bilgilere göre (10 kusur senedir DC fanligi taklidi yapmış ayrıca milliyetçi ve çok sevdiğim) yazar.
pc başından kalmayan çirkin mi çirkin bi çirkin ördek yavrusu, zaten evden çıkmasından şikayetçi de değiliz lakin o yüzü görenlerin ruh sağlığı bozulabiliyor.
evde kaldim arkadaslar napim.

zengin bir koca gelip de bizi bulmadi.

saglik olsun.

bir yazar.
süpermenin bilmem nesiydi bu abla baktı prim yapmıyo az nickaltı falan geliyo hemen değiştirdi nicki. bunu da değiştirirse yine yazarım. takipteyim.