bugün

gündeme, hayata dair tek laf edemediğim halde ilgi görüyordum. kimse aslında kuşbeyinli olduğu söylemiyor hatta verdiğim artılara teşekkür etmek için yarışıyordu. tırnağımın ucuna methiyeler düzülüp, mesajlar atılıyordu. bende gece şişirdiğim egoma sarılıp uyuyordum. özledim seni ulu sözlük.
Benimdir. Öyleyimdir.
Her nerede prensesler gibi yaşıyor ve yaşatılıyorsanız, dedi mademoiselle reha muhtar edasıyla.

Evet, belki bazı yokluk ve boşluk yaşayan görüşlerce prensesler gibi olabilirsiniz Ama Az ötede oynayın, hevesinizi alın mümkünse. beklediğiniz ilgileri yıllar yılı içinizde ukte kalmış bazı şeylerin dışavurumu olarak değerlendiriyor geçiyoruz.

ben durumu başka bir perspektiften yorumlayarak prenseslik konusuna farklı bir soluk getirdiğime inanıyorum. Hadi Au revoir.
Kız olduğunu bir şekilde belli ettiğin zaman okunmaya değer hiçbir şey yazmadan, sadece saçma sapan başlıklara ve kendi nick altına eğlenmek için entry girerek bir sürü artı, nick altı ve özel mesaj alınıyor.

Bu prenseslik değildir de nedir? Gerçek hayattaki çevrenizde de durum böyleyse vah yazık Türk gençliğine..
gel yuvana dön seni yine prensesler gibi ağırlayalım bağrımıza basalım dediğimiz bayan yazar kardeşimizin pişmanlık nidalarıdır.