bugün

yeni bir yedinci nesil yazar, hoşgelmiş.
muhtemelen es-es'li yeni bir yazar.* şehir olarak yani. o zaman kar yağsın, biz de çok gördük o yağan karı ve ayazı oralarda vakti zamanında.
(#9934512) nesildaşım olan yazar.*
(bkz: #9934512)
Fazla birşey yazılması yersiz, Hoşgelmiş ve başımızın üstünde yeri olmuş yazardır.
(#10313395)

çok sağlam bi tespit yapmış, gece gece güldürmüş yazar.

(bkz: adam haklı beyler)
(#10350177) türban ve başörtüsü arasındaki farkı bilmeyen yazar.
(bkz: #10543067) hem tebessüm ettirmiş hem de güzel bilgiler vermiş yazar.
dinletmeyi çok iyi bilen insan. ayrıca;
(bkz: #10585918)
80'li yılları, bir çocuğun yaşayabileceği en dobra, en dolu dolu, ve bir o kadar da babası komünist olduğu için dışlanmış, soyutlanmış biri olarak yaşayan allahın bir kulu. Emeğine sağlık.
son entrylerine baktığımda travma geçirdiğini düşündüğüm yazar.
sözlüğün en akıl hastası nicki. çok güldüm lan. bu nasıl bir hayal dünyasıdır arkadaş ?

güle yel değdi gibi.
az önce fark ettim ağzında sigarayla kavga ayıran adamın özgüveni hiç birimizde yok
bu akşam kadın erkek ilişkilerine kafayı takmıştır kendisi. genel durumu mudur bilmem. ucu kadın erkek ilişkisine dayanan bütün entrylerin altında imzası var bu gece.
yak bi sigara reis ondan gayrısı yalan o da paran olmasa seni tanımaz amk.
23 temmuz 2011 istanbul elinden öper zirvesi vasıtasıyla kendisini tanıdığım, muhabbeti ve tespitleriyle saygımı kazanmış kaliteli yazar.
sohbetin en güzel yerinde kaçmasa iyi olurdu. muhabbetinden keyif aldığım yazar. bi dahakine muhabbetin geri kalanını anlatmanı dört gözle bekliyorum.
(#13409759)(#13421156) nolu entyleriyle güldürmüş, mizahın sınırlarında uçan, kara mizahla ip atlayan yedinci nesil yazar.
(#14625717) güzel tespit yapan yazar. eskişehir'li sanırım. selam olsun.
memleketimden güzel, blog tadında entryleri olan yazar.