bugün

bir ibnenin ne gibi sorunları olabilir ? sorunsalı.
çekince suç, çizince oluyor.
Sanata saygısızlıktır.
başlığın olması gereken hali, "götünüzün fotoğrafını çeken sapığa suç üstü yapmak" şeklindedir, lakin terbiyem el vermediyi için sansür uyguladım götçü kardeşlerim.

bugün akşam üstü vuku buldu. mini kot şortumu giyip çıktım dışarı, ama nasıl mutluyum. erkekler hayran hayran, karılar ise kıskanç gözlerle süzüyordu beni.

etraftaki insanlara , "bakkal amca mrb, kasap efendi kolay gelsin, manav kardeş hayırlı işler, kamyoncu bey nasılsınız" şeklinde selam verdim, neş'e içinde idim yani.

tabi o sırada peşimden birinin beni izlediyini farketmedim deyil. önce umursamadım, "aman yha, titrek pipili solcunun tekidir işte" diyerek oralı olmadım, zira izmirliydim. (ulan ne ince oldu bu be)

ama, adam sapık çıktı rıza baba. benim iyiliyimi düşünen pos bıyıklı, iri yapılı, göbekli, kumaş pantolon altına kösele ayakkabı giyen akpli bir babayiyit uyardı beni.

ardından da, "n'apıyon lan sen mnagoduum" diyerek kafayı gömdü. çok hoşuma gitti bu. bir erkeyin beni sahiplenmesi gerçekten gurur verici idi.

neyse, sapık karşılık verdi tabi. ama, hiç ummadığı bir direniş ile karşılaşınca da kaçtı. saçını çekmiştim çünkü. tabi telini elinden alıp çektiyi foturaflara da el koyduk. bakın terbiyesiz, ahklaksız nasıl da foturafımı çekip kaydetmiş.

bıktım artık bu sapıklardan. gaya şiddete hayır evet.

görsel