bugün

(bkz: katil polis)
hırsıza, katile, tecavüzcüye ya da torbacıya yapacağı muameleyi halka yaptığı için haklı bir istektir.
Polis karışmasa hırsızları, tecavüzcüleri vs. hakkıyla cezalandırabiliriz. Bu yönden makul bir önerme.
polis varken bile asayişin sağlanamadığı ülkede insanı güldüren beyanat. sen işyerlerini taşla, kaldırım taşlarını, tabelaları sök, sağa sola molotof at ondan sonra polis sokaktan çekilsin de. oh ne alâ memleket.
teoride kalmayacak olsa şahane söylem. polis gerektirmeyen sokakları hepimiz istiyoruz.
artık taksim ve beşiktaş'a her gittiğim de sürekli çevik kuvvet görmek istemiyoruz evet onları her gördüğümde gözümün önüne tekrar yapılanlar geliyor her birinin yüzlerine baktığım da ismail'i ethem'i ve diğerlerini görüyorum.

(bkz: katil polis).
başına bir iş geldiğinde "nerede bu polis?!" demeyecek, 155'i tuşlamayacak şahsın cesur sözü. keşke gerçekten bu kadar yiğitçe düşüncelere sahip olabilsen...
(bkz: açık kapıyı tekmeleyen polis zekası)
Sonrada vay efendim bu bana tecavüz etti, vay efendim bu benim arabamı çaldı, yapmayın böyle şeyler, biraz mantık.
https://www.facebook.com/...71&type=2&theater
Her türlü suçu işleyip, toplumun huzurunu bozup rahat rahat at oynatmak isteyen anarşist söylemi.
olur.
-hükümet
Güvenlik yetersizliği olacağından dolayı destek vermediğim kampanyadır. evine hırsız girdiğinde de zabıtayı ararsın, tezgahtar kovalar gibi sokak sokak kovalar hırsızı artık.
hayir kardeşim istiyoruz polisi etrafta dolasmaya korkar olduk got kadar ilcede her yerde satasacak kafayi cekmis insanlar var basimizdan gecen var olsun polisler can ve mal guvenligimiz icin.
(#21312432)