bugün

açılmanıza gerek yok aslında salak olmayan her kız ona aşık olduğunuzu anlar. cesaret anlatın durumu.
yıllardan 2003 o zamanlar lise 2deyiz. bizim sınıfta bir çocuk var, o aralar bir crespo forması almış. her gün üzerinde giyer gezerdi.

sen git bir üst sınıftan bir kıza aşık ol. ama öyle böyle değil, ferhatı hayıflandırıp, şirini tavlayacak kadar, bahtsız leylayı çölde götürecek kadar aşık olmuştu bu çocuk. acayip bir ahmet kaya fanıydı sabahtan akşama kadar da ahmet kaya dinleyen biri. tabi o günlerde bizim de bu aşktan haberimiz yoktu.

aradan uzun zaman geçti, çocuk hayata küstü, hani dağları deliyodun la zibidi diyesim geldi, demedim. bilmiyorum çünkü.

sonradan öğrendiğimize göre,
sen git bir kağıda kızın doğum gününde şunları yazıp bir de hediye koy sırasının altına.

--spoiler--
doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce
sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene
yazan: cres
--spoiler--

vay anasını sayın seyirciler, nasıl bir duygusallık akıyor, nasıl bir yoğunluk. tabi hiçbirimiz gülmedik dalga geçmedik, bilmiyoruz çünkü.

mezun olmaya yakın, herkes sırayla bildiği sırları anlatıyodu,

-: la olum o da bişey mi, ercan begüm ü s.kti kız pansiyonunda hem de.
+: olum ben vınvın* la çıktım sen ne diyon. hem de müge ile yiyiştiğimiz dönemde.
x: tamam ben de hani bir kere bizim sınıftan ayrılan eleman vardı ya, kolu kırılmıştı kavgada. ona arada vurup kolunu ben kırmıştım.

herkesin kanı donduğu bir anda. ibrahim sözü aldı.
i: olum yakup falancaya böyle böyle bir mektup yazmış. sırf bu yüzden gece gündüz crespo formasını çıkarmıyomuş dedi. sonrasında da kız bunu formayla görünce mektubu yazanın kim olduğunu anlamış gelmiş "nasıl üzdün beni ayıp değil mi senin gibi efendi biri nasıl böyle yapar" diye vermiş ayarı.

işte bu da crespo nun acı dolu hatırasıdır.

şşt. sağda solda anlatmayın bilmiyosunuz siz de çünkü tamam?

edit: iş bu entry de geçen kişi isimlerinin sadece baş harfleri gerçektir. biri hariç.
platonik ask zaten platonik oldugu icin makbuldur. uzakdan uzaga sevmenin ona dokunamamin verdigi acinin hazzini hissetmekdir platonik ask!, birakin oyel kalsin bozmayin platonik askinizi uzakdan uzaga ic cekerek hislenin keyfini cikarin
gerçek aşk platonik olduğu için:
(bkz: aşka açılma yöntemleri)