bugün

Sözde siyasetçi bir teröristin muhtemelen kafası iyiyken yaptığı ilkokul 2 kalitesinde beyan.
O tükürüğün çıktığı yere sıçılacağını bilmeyen mal beyanatı.
Bunlara kırbacı az vurduk dedirten beyan.
bir oturun düşünün bakalım anadolu çomarları. 30 yıldır ne yapabildiniz kürtlerin direnişine.
Işid 7 tane ikinci el toyota pickupla ananızı sikti hala bik bik ötüyorsunuz amkdum evlatları.
barış güvercinlerimize selam verin, lazer de tutmayın onlara düşmez.
o tükürük daha ağızdan çıkmadan o kelle bedenden ayrılır.
doğru. o kadar çok üremişler ki hepsi tükürse okyanus eder. saygılar.
hezeyanlı bir beyan.
görsel
Zaaaaaaa xd coq komikmi$ karde$ xdxd
Şeklinde cevap verilecek ifade .
Ama ırkçılık yapıp yine tüm millete yıkmayın aq . tşk .
(bkz: tutmayın küçük hewali)
Ulan dağlarda yaşamaktan ağzında tükürük kalmamış köpeklerin dediğine bak.
önce basma fistanını çıkar.
Kaç defa söyledim kendi kaçak içkinizden içmeyin diye sonra böyle sikimsonik açıklamalar yaparsınız. Ulan yedi düvel bizle başa çıkamadı senin gibi dinsiz imansız mı bizi alt edecek. iki yol kaldı arkadaşlar ya bu develeri güderiz yada bu diyardan gideriz...
(bkz: darwin in yüksek lisans tezi)
Bu sözü söyleyen hayvanı şeyime bile takmam ben kendini bilmez beyinsizin biri.
Bonzai'ye bile veremiyorum bu kafayı.
Pkk kendi tükürüğünde boğulacaktır. At fava bekle.
ekside orospucocugu hdpli durumcunun sansür uyguladığı bir Piç sözü.

neden sansurledi acaba, halkların kardeşliği için mi? tabi ki seloyu ve pkkyi sevgi pitircigi olarak gösteren başlıkların, entrylerin sikis attığı bir yerde bu orospucocuklarinin gerçek yüzünü gösteren şeyleri engelleyecek. ayrıca hala adamları cidden barış güvercini sananlarin ayrıca amina koyayim.

amina kodugum ne güzel de guc, imkân kendinde oldugunda basıyor sansürü. bir yandan da ülkede internet sansürü var diye çığlık atar, bogurur yüzey alanına caktigim.

sözlüğün yönetimine geçip bu kadar kisa bir surede PKK propagandalarına izin vermek, doğanın, cemaatin köpeği olmak zor olsa gerek.
(bkz: hdp lilerin ağız kokusu)
(bkz: hdp li kusmuğu)
kürt milliyetçisinin gerizekalı söylemi.

bir tarafta kürt milliyetçileri öbür tarafta türk milliyetçileri. 30 yıldır kimse kimseyi boğamamış, lanet terör bitirilmemiş. otuz bin insan ölmüş, hala savaş çığırtkanlığı.

elbette bu çığırtkanlığın sebebini biliyoruz. siz burada asil duygularınızla vatan sevginizi cümle aleme ilan ederken, siyasiler üç kişi daha ölsün de mevkimize bakalım diyor.

30 yıl süren terör demekki silahla topla tüfekle bitmiyor. hanzolar hala tükürükle boğarım, kanla sularım edebiyatı yapıyor. ha türk ha kürt farketmiyor.

sırf bu yüzden savaşa daha çok hayır diyorum. barış geldiğinde sözlüğün bile havası değişecek, memeli başlıklara bile gülümseyerek katlanacağım lan. söz bak!

edit: hadi gelsin eksiler.
ekşi sözlük'te sansürlenmiş başlıktır.

ne oldu lan sansüre hayırcı ekşici sürüsü? vekiliniz böyle dedi diye utandınız mı? oy mu kaybedersiniz birileri okur da?

ne çeşit bir memleket oldu an burası, dört taraf hain, dört taraf yalan
Lsd kafası yaşayan çakma siyasetçi beyanı.
pkk şuana kadar kaç leş vermiş bir bakın. Sonrada tsk'nın verdiği şehit sayısına bakın. Durumu kavrayacaksınız.
oo kürt milliyetçisi olayım derken terör sempatizanlığı. alırım bi dal.
Tükürük değil balgamdır o balgam.