bugün

bu çirkin mesajın bana gelmemesinden dolayı, gururluyum.
komutan agit ne lan. hahaha. amk un kuduz köpekleri diyecem de köpeklere hakaret etmek istemiyorum. köpek çok sevdiğim bi hayvandır. sadık bi hayvandır. ben senin zaferini de kimitin agotunu da yedi sülalenide sikiyim.

edit: buna eksi verecek orrrrospu çocuklarıda var demek sözlükte. eğer zerre kadar erkekliğin varsa bana msj at kendini belli et korkak orospu çocuğu. hayin piç kurusu. o terörist ananı bi sikiveriyim.
Mersinden başka bir yere atıldımı acaba bilen varmı.
Numaralarımız çoğu veritabanında var. Birbirlerine dağıtıyorlar. Bir yere yazınca dağılıyor.

Umarım sabaha karşı kapıları koçbaşı ile kırılıp götlerine jopu sokarlar. Orospu çocukları.
(img:#1724684)
sabah sabah gelen bir mesajla fark ettim.
intikam ve zaferden bahsediyor orospu çocukları. Umarım masum canlara zarar vermezler.
vatandaşın derhal çöpe gönderdiği mesajdır. ayrıca, elbette pkk nın kanunlara uymasını beklemek saflık olur, olay böyle bir haberi sözlüğümüze yansıtmaktır. elma ile armut arasındaki kahrolası fark ne yaparsınız.
iddia edilen habere göre bir kamu hattını ele geçiren şerefsiz pkk'nın sözde hacker grubu, hızla tükenişe geçen örgütlerine can suyu vermek adına yapmış oldukları terbiyesizliktir. yazıklar olsun şerefsiz pkk ya, az akıllı olun lan, bu ülkenin ekmeğini yiyorsunuz suyunu içiyorsunuz, devletin her türlü imkanlarından faydalanıyorsunuz, bir de utanmadan dövlet bize bakmiir diyorsunuz terbiyesizler.

https://www.mynet.com/tel...an-toplu-sms-110104335942