bugün

doğu'da devlete bir faydası olmak bir kenara, içinde yaşayıp da devletin askerine ateş eden, öldüren adamlardır bunlar. bir de bunlar kaçak elektrik su kullanırlar zararın dibine vurmak için. devlet bunlara para verir bir de. bu parayı da bizim yaktığımız elektrikten sudan çıkarılması durumudur.

o herif kaçak kullanır, kimse sesini çıkarmaz. ama ben faturamı ödemeyince gelip elektriğimi keserler. çünkü pkk ya yardım etmek zorundayım. mecburum buna.

onların faturası sana bana kesilir. bir de adam veririz öldürsünler diye.

(bkz: sikmeseler bari)

edit: faturayı ödemeyince kesmiyorlarmış artık. direk icra yoluyla tahsil ediyorlarmış terör yardımını.
maalesef acı ama doğru olan gerçeğin ta kendisi.
tamamen doğrudur.
ev yaptırırken kaçak eletrik kullanarak duvarların içerisine ısıtıcı resistans döşetir bu şerefsizler. yada odun sobasının içerisine ısıtıcı resistans döşetirler denetçiler geldiğinde odun yanıyor sanar sobanın içinde.
ve durmadan ağlarlar devlet yardım etmiyor bizi unuttu diye.
yazık.
pkk ile kürtleri bir birine karıştırmak isteyen götverenlerin iftiraları. olmayan elektiriğin faturasını yada kendi çabaları ile köye elektirik getirip bir de sayaç takmalarını mı bekleyeceksiniz.

bunu söyleyen bebe en fazla 17 yaşında biri kadar beyni çalışır. doğudan daha çok kaçak elektirik batıda vadır.

bunu söyleyecek malesef yürekli insanlar yok.

yanlız doğuda parası olduğu halde ve merkez yerde yaşayıp fatura ödemeyen kişide vardır elbet batıda olduğu gibi.
haram yiyene yardım etmektir.

bunun suçlusu koltuk sevdalılarıdır.
madem vur emrini vermiyorsun, bari açıklama yap.

de ki; vuracağız ama bize zaman verin. amerika ırak'tan çekildiği vakit karnaval yapacağız. en az 65000 kişiyi toprağın dibine gömeceğiz.

ama yok. ne bir açıklama ne de bir aktivite yok.

amerika'yı biraz örnek alın bari.
adamlar reality şov yapıyor. kendi milleti devletiyle gurur duyuyor.

pedofili avlıyorlardı internetten. evi basıp yaka paça götürüyorlardı.
adam sırf pedofili düşüncesinde olduğu için.(suç işlememiş bile)

adamların her şeyi vatan millet sevdası.
amerikalı müslümanlar açıklama yaptı.
''önce amerikalıyız, sonra müslümanız'' diye.

terörle mücadele ve diğer suçlarla mücadeleyi şova dönüştürmüş amerika.
kimse de rahatsız değil.
bir meksikalı, diğer meksikalıyı uyuşturucu kaçakçısı olmakla suçluyor.

artık pisliğe göz yummanın değil, ümüğünü sıkmanın vaktidir.
soru 1:

elektrik faturası ödememek gibi bir haramzadeliği pkk li olmak gibi bir durumla bağdaştırıp evlere şenlik kompozisyonlar üretmek üzere programlanmış zifiri karanlıklara gark olmuş bir beynin insana yaraşır şekilde çalışabilmesi için kaç paralık elektrik lazım?

el cevap:

fatura ödememek büyük bir hakka girmek insanları enayi yerine koymaktır evet.. lakin elektrik ve su (nisbeten su daha arızalı bir durumdur) faturalarının ödenmeme probleminin daha yoğun yaşandığı bölgenin doğu olması dolayısıyla doğu insanına kestirmeden bölücü demeye yarayan bu başlığı açmama erdemine ulaşabilmek için elektriğe değil sadece beyne ihtiyaç vardır.

soru 2:
türkiyenin en büyük barajı diye övündüğümüz atatürk barajının 8 km ilerisindeki köylerde bir kaç sene öncesine kadar elektrik yoktu. neden?

el cevap:

buna da beynine gereğinden fazla elektrik gidenler cevap versin..