1. 15.
  (bkz: bütün amerikalıları emperyalist saymak)
  ... cnyt
 2. 14.
  (bkz: bütün almanları nazi saymak)
  ... soytari
 3. 13.
  sadece bazı kişilerin içine düştüğü ayrımdır. türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının ezici çoğunluğu, ne mutlu türküm diyene kriteri çerçevesinde kardeş kardeş yaşamakta, ekmek kavgalarından başka bir şey düşünmemektedir.
  2 -1 ... pilotmont
 4. 12.
  gündüz kürt, gece pkk olmanın dışında kalan tc. vatandaşı kürt asıllı insanlarımıza yapılacak en büyük haksızlıktır.
  3 -1 ... thelastturc
 5. 11.
  türk intikam tugayı nasıl türkleri temsil etmiyorsa pkk da kürtleri temsil etmemektedir. ancak her ne hikmetse(!) tit örgütünün eylemlerinin üstü adeta halı altına süpürülür gibi kapatılmaktadır.
  6 -3 ... filleri kurtaran adam
 6. 10.
  askere alırken "sen kürtsün" diye ayrım yapmayan, ancak geri kalan tüm sosyal hak ve yaşantıda varlığını bile kabul etmediğini söyleyen,pkk'yı kimin neden beslediğini bilmeyen insan modelinin içine düşeceği yanlış durum..
  5 -3 ... sympathique
 7. 9.
  her kürt pkk'lı değildir, fakat her pkk'lı kürttür.
  yanılgı burada başlıyor. fakat bu yanılgının da sebepleri var. yani diyarbakır belediye başkanı gidip teröriste araç tahsis ederse, kürtlerinde pek biz terörist değiliz deme şansı kalmıyor -her ne kadar olmasalarda-.

  (bkz: kurunun yanında yaşda yanar)
  (bkz: at sahibine göre kişner)

  hatta ve hatta

  (bkz: imam osurursa cemaat sıçar)
  3 -3 ... selmagezinir
 8. 8.
  bu karıstırma onur kırıcı bir olaydır.çanakkale ye kadar gitmeye gerek yoktur.herkes etrafındaki kurt arkadaslarına baksınlar.ne yaptıklarına baksınlar.bunun dısında butun kurtler pkk lıdır demek fasistliktir.ibneliktir.serefsizliktir.
  4 -3 ... by the way
 9. 7.
  (bkz: remix)
  1 -1 ... cnkt
 10. 6.
  pkk, kürt milleti için, "her milletin kendine ait toprakları olması için" iran, ırak, suriye ve türkiye'de terör faaliyetlerinde bulunan....

  sözde bahaneyi bırakıp gerçeğe gelirsek, bu topraklardaki iki büyük gücün, türkiye ve iran'ın devre dışı bırakılması için, önce kerkük meselesi sırasındaki şeyh sait olayları gibi ingilizler tarafından, sonra bop adına, körfez savaşları adına amerikalılar tarafından pkk, hadep..vs. ile kışkırtılmışlardır. detaya girersek örnek bol. içlerinde hiç mi iyi yok ? var. çok var.

  ama sen aslen yüzlerce yıldır burada yaşamış bir kürt olarak, türkiye vatandaşı olarak, türk milletinin bir ferdi olarak, türkiye'li olarak yaşamaya devam edersen seni bu topraklarda diğerleri ile karıştıran olmayacaktır.

  ama birlik yerine ikilik istiyorsan seni kimisi ezer, kimisi dışlar, "kimisi" de sen ve senin gibi "30 milyon insanı"* sahiplenir. kusura bakmayın, şehit kanlarıyla boyanan kırmızı çizgilerimiz var.
  4 -1 ... sonkuzu