1. 1.
  kürtler tarafından değil de türkler tarafından yapılan karıştırmadır.. zira pkk en büyük zararı yine kürtlere vermiştir. bugün bir kürt kendi sosyal veya siyasi haklarını savunmaya kalktığı zaman pkk'li damgası yemektedir. aynen bir dindarın hakkını savunmaya çalıştığında şeriatçı damgası yemesi gibi..
  ama bu karışımı yapana kızılmamalı, o eğitilmelidir.. ne bileyim, böyle havalı havalı konuşuyorum ama belki ben de yapardım ayni karıştırma hatasını biraz bilgili olmasam..

  kurtuluş savaşında türklerle omuzomuza çarpışan,verilen binlerce kürt şehidini unutup alevi kürt türk laz çerkez diye ayırırsanız, "kürtlerin hepsi aynı" demeye devam ederseniz, bu adamlara yardım etmezseniz, kalkınmalarında, gelişimlerinde, eğitimlerinde destek vermeye devam etmezseniz, daha çok karıştırırsınız pkk ile kürt milletini.. * *
  10 -4 ... sympathique
 2. 2.
  kürdistan kurulsun giderim diyen bir kürt varsa ki var, ben pkk ile kürdü karıştırmakta bi sakınca görmüyorum.
  9 -6 ... shashkin
 3. 3.
  çok doğal bir harekettir. benzer şeyler birbiriyle karıştırılır genelde.
  9 -6 ... koselesi eski tuvalet terligi
 4. 4.
  bu coğrafya insanına yapılacak en buyuk kotuluktur. kurtulus savasında ve oncesinde kanını dokmus insanlardan herhangi birine, herhangi bir gruba laf atacak kadar densizlesmek de hainliktir, zulümdür.

  ve adama sorarlar, sen neyini verdin memlekete, onlar canını verirken?
  6 -3 ... williamhowardtaft
 5. 5.
  Bi de şunlar var :

  (bkz: kedi ile kurdu birbirine karıştırmak)
  (bkz: kedidir kedi)
  1 -2 ... kizilmaske
 6. 6.
  pkk, kürt milleti için, "her milletin kendine ait toprakları olması için" iran, ırak, suriye ve türkiye'de terör faaliyetlerinde bulunan....

  sözde bahaneyi bırakıp gerçeğe gelirsek, bu topraklardaki iki büyük gücün, türkiye ve iran'ın devre dışı bırakılması için, önce kerkük meselesi sırasındaki şeyh sait olayları gibi ingilizler tarafından, sonra bop adına, körfez savaşları adına amerikalılar tarafından pkk, hadep..vs. ile kışkırtılmışlardır. detaya girersek örnek bol. içlerinde hiç mi iyi yok ? var. çok var.

  ama sen aslen yüzlerce yıldır burada yaşamış bir kürt olarak, türkiye vatandaşı olarak, türk milletinin bir ferdi olarak, türkiye'li olarak yaşamaya devam edersen seni bu topraklarda diğerleri ile karıştıran olmayacaktır.

  ama birlik yerine ikilik istiyorsan seni kimisi ezer, kimisi dışlar, "kimisi" de sen ve senin gibi "30 milyon insanı"* sahiplenir. kusura bakmayın, şehit kanlarıyla boyanan kırmızı çizgilerimiz var.
  4 -1 ... sonkuzu
 7. 7.
  (bkz: remix)
  1 -1 ... cnkt
 8. 8.
  bu karıstırma onur kırıcı bir olaydır.çanakkale ye kadar gitmeye gerek yoktur.herkes etrafındaki kurt arkadaslarına baksınlar.ne yaptıklarına baksınlar.bunun dısında butun kurtler pkk lıdır demek fasistliktir.ibneliktir.serefsizliktir.
  4 -3 ... by the way
 9. 9.
  her kürt pkk'lı değildir, fakat her pkk'lı kürttür.
  yanılgı burada başlıyor. fakat bu yanılgının da sebepleri var. yani diyarbakır belediye başkanı gidip teröriste araç tahsis ederse, kürtlerinde pek biz terörist değiliz deme şansı kalmıyor -her ne kadar olmasalarda-.

  (bkz: kurunun yanında yaşda yanar)
  (bkz: at sahibine göre kişner)

  hatta ve hatta

  (bkz: imam osurursa cemaat sıçar)
  3 -3 ... selmagezinir
 10. 10.
  askere alırken "sen kürtsün" diye ayrım yapmayan, ancak geri kalan tüm sosyal hak ve yaşantıda varlığını bile kabul etmediğini söyleyen,pkk'yı kimin neden beslediğini bilmeyen insan modelinin içine düşeceği yanlış durum..
  5 -3 ... sympathique