bugün

adıyaman ve malatyalı kürtlerin çok büyük kısmıdır. bu memleketten olan arkadaşlarım zaten hakkarili ve diyarbakırlıların kürtçesini hiç anlayamıyorlar. geçen gün tanıştığım malatyalı ülkü ocağı başkanlığı yapmış bir abi kürt olduğunu söylemişti. gönül isterki şırnak ve hakkarili kürtlerde bu şerefsizlerin foyasını anlasa.
Gerçek kurtlerdir. Amacı şerefsizlik değildir. (bkz: ben) (bkz: Kendimden biliyorum)

Edit: Ulan desteklesek eksi, desteklemesek yine eksi... Sonra maksadınız ayrımcılık diyince de dalga geçiyorsunuz...
sayısı yüzbinlercedir. ama tabiki milliyetçi, ırkçı oruspu çocuklarının gözünden kaçar bu yüzbinler. eğer tüm kürtler pkk sever olsaydı (ki çok şükür bir çoğu sevmez) o zaman bu şerefsiz örgüt ülkeyi parçalardı.
keşke hepsi olsa dediklerimizdir.
Pkk yanlısı kürtlere göre asimile olmuş kürtlerdir. Türklerle sorun yaşamazlar. Kimseyle sorun yaşamazlar.
efendisinin başını okşamasını isteyen köle gibidirler.
Cici kürtlerdir.
PKK lı, bölücü, faşist Kürtleri geldikleri yere gönderirken bu kişilere karşı pozitif ayrımcılık yapılabilir ülkeye ihanet edenlerle etmeyenler bir kefeye konulamaz.
Atalarımız ne demiş."Ne ekersen onu
biçersin".
parkları köprüleri iş makineleri yakılan, hdp ye zorla oy verdirilen ve özellikle müslüman olan kürtlerdir.
baya çoktur hedape seçimde terörle
baskı yapmasına rağmen artı soldan oy almasına rağmen 6 milyon anca oy aldığını düşünürsek nefret eden daha çoktur.
ama 6 milyonda az değil.
Buyrun biziz?
kesin vardır böyle Kürtler.
türkiyede ve sözlükte hakları kısmen yenmiş olan kişilerdir. herkes de bunun farkında ne yazık ki. allah ıslah etsin bizi birbirimize düşürenleri.
sayıları yeterince fazla olmayan kürtlerdir, sorun çıkartmayan vatansever kürtler diğer ipi koparan bölücü kürtler tarafındanda dışlanmaktadırlar maalesef.
Hakki kismen degil fazla yenen kürtlerdir. Her gun burda "öşex ile evlenen kürt eheuehu" tarzi basliklar gormekten biktik. Yeter aminakoyim afedersiniz şöyle kürtler böyle kürtler. Yeter ulan yok annesini s*ken kürtler bacisiyla yatan kürtler. Envai cesit baslik var her gun acilan. Nedir bu cektiginiz zulum? Pkk ya olan kininizi biz niye cekiyoruz. En son toplayacam alayini devrim yapicaz sozlukte o olucak.
Yok denecek kadar azlardır.
Adıyaman,maraş,urfa, bingöl, van gibi illerde hatırı sayılır derecede çoktur.
bunlardan biride benmişim. benmişim diyorum çünkü kendimi hiç kürt olarak görmedim. halende görmüyorum orası ayrı...

babamın nüfusu doğu olduğu için çevrem tarafımdan hep kürt olarak adlandırıldım.. yada kürt müsün sorularına maruz kaldım..
beyaz tenli olmama rağmen üstelik...*
dediğim gibi kendimi kürt olarak görmedim etnik kimlik hesabı hiç yapmadım. .. türkiye sınırları içinde istanbul da doğdum.. istanbul da büyüdüm. o memleketim olacak il'e hiç gitmedim. ama nerelisin sorusundan sonra hep ikinci soru olan kürt müsün sorusuna maruz kaldım...

neyse soruya gelecek olursak.. kendime göre ''türk'' size göre belkide kürt olarak evet o orospu çocuklarından nefret ediyorum..
http://s7.directupload.ne...mages/131125/5jfyaz8g.swf
(bkz: ben) ve benim gibi milyonlarca kürt. Ve pkk-ya sempati duyan sadece kürtler midir? Hmm...