bugün

doğru zamanı bekliyordur.

edit: (bkz: onun da zamanı gelecek)
pkk bayrakları açılırken adamım diye dolaşan ülkücüdür. hoş artık ben de akp bayrakları açılırken adamım diye dolaştığıma utanıyorum. herkesin ilgi alanı farklı tabi.
bu yüzden dolayı, gezi park'ı olaylarına sövüp duran ülkücüdür.
ya sev ya terk et prensibini temel almış seçici geçirgen ülkücüdür.
(bkz: aramızdaki gizli akpliler)
yolda pkk sempatizanlığı yapan birini, eşşek sudan gelinceye kadar dövdüğüm gün adım: "ırkçı faşist, orospu çocuğu ;

kenarda oturduğun gün adım : korkak, saydam, geçirken, pısırık, yalaka.

bir ben kendime bir ad koyamadım, ya da sizden bana sıra gelmedi... diyen ülkücüdür aynı zamanda.

yaftalamanızın da amına koyayım...
kapısında biji apo, serok apo, reber apo diye slogan atılırken sesini çıkarmayan, sesini çıkaranlara da ne ülkücülüğü artık ülkücülük mü kaldı açılım süreci var başbakanımız barış için çabalıyo diyendir.

anladın?
rahatsızsan kalk kendin müdahale et *m oğlu, şeklinde karşılı verilebilir.

kendi rezilliğinize bir bakar mısınız?
ülkücülere laf atıyorsunuz ama onlardan medet umuyorsunuz? sikt*rin gidin lan. rahatsızsanız kendiniz yapın. klavye delikanlısıymış. kendine bak.
cidden komik.
Ulkucu dedigin zihniyet zaten bana dokunmayan yilan bin yasasin muhabettidir. Gotunu 1999da assana diye yirtan bahceli, bugun adami serbest birakicaz deseler gikini cikartmayacak pozisyonda. Biri de cikip demedi lan napiyor bu diye. Uc hilalli bayraklarindan ve allahu ekberlerinden ha bi de tualete kadar reis rejiminden baska bir halti olmayan bu 'vatanperver' topluluk dagitilmalidir. Turkes'iniz bugunleri gorse hepinizi kursuna dizerdi. Hanginiz 9 isigi okudu? Hanginiz ulkusune, ilkesine sahip cikti? Akp mitinginde de bayrak salladiniz, hepinizin salyalari akti.

Birakin vatan milleti de insan olun az biraz.
görsel

bizler kerkük ve türkistan için yürüyoruz! siz neredesiniz? Biz hep adam gibi dolaşırız merak etmesin kimse... kendi önünüzden yemeye devam edin.

Bugün bütün şehirlerde ülkücülerin olduğu her yerde türkistan'da ve kerkük'te yapılan saldırılar sonrasında şehit olan kardeşlerimiz için cuma namazında toplanıyoruz.
Ülkücü = çakma milliyetçi.