bugün

niye kendine çirkin diyorsun ki biz çok mu güzeliz. yani evt ben güzelim de herkes güzel değil. aslında onlar da güzel de. nys. am göt meme içerikli başlıklara yaz sürekli. kızları tek gecelik ilişkiler için kullan. beğenmediğin kızlara kezo de.

ya da böyle olma ya. böyle yazınca çok iğrenç geldi.

efendi erkekler eqleyebilir.
Seven sikilir düsturunu iyi bilip ona gore hareket eden erkek piç erkek olma yolunda en büyük adimi atar. Gerisi zaten corap sokugu gibi gelir.
efendilikle sünepeliği karıştırıyorsunuz. sonra piç olcam piç olcam. bık bık bık.. iyi bok yicen.

ben çirkinim ühühü özgüvenim de yok ühühü diyerek olmaz o işler.

çirkin insan ne ya? ulan hepiniz bi tanesiniz be kadın erkek farketmez, sizden başka yok. birinin sizi çirkin bulması ya da güzel bulması suratınızı değiştirmiyor. ya plastik cerrahiye naş, ya da seveceksin sana verilen suratı. beğenmeyenin cehenneme kadar yolu var diyeceksin. sen kendini sevememişken kız seni niye sevsin? ya da onu geçtim kız demez mi bu daha kendini sevememiş beni nasıl sevecek?

zaten çoğunuzun imaj sorunu var, valla bak. anlayan arkadaşlarınızdan yardım isteyin. korkmayın beğenmezseniz dönersiniz eski halinize. hele daha 18-19 yaşlarınızdaysanız yirmiyi atladıktan sonra evrim geçireceksiniz. beylerde sakallar adam akıllı çıkıyor diye mi oluyor bilemiyorum. suratınız oturuyor. kızlar siz de inat etmeyin kötü hissediyorsanız bokunu çıkarmadan makyaja başvurun. *
uzun lafın kısası, seveceksin kendini. güveneceksin kendine. kendi işine bakacaksın, bi hayat düzenin, devamlılığın olacak. kendi yolunda yürürken denk geldikçe de aşkı deneyeceksin. olmazsa ikincisine kadar aynen devam. bu kadar.
Yırtık ol, kızlara değer verme, kızda gelir ;"ıyy bin diyirsiz miyim" kevaşe o kadar değerlisin de neden telefonun hiç durmuyor derler insana. Kızların alayına değer vermeyin, yeni nesilde böyle, ne zaman önemsersen kıçına tekmeyi yiyorsun. Gidip facebooktan twitterdan birini buluyor, sende öylece bakıyorsun. Ne zaman bir kızı önemsemezsem siklemezsem o zaman daha değerli oluyorum, kızların götünü kaldırırsanız, o götü bir daha indiremezsiniz.
Zenginlik şart bi kere.
kural 1 : adınız haydarsa hiç bulaşmayın.
Kadınlara sürtük gibi davranın, kendinize ne olursa olsun sonunu kadar güvenin, egonuz arşta gezsin.
Bunun üstüne biraz tip biraz para ve iyi bir çene eklediğiniz zaman işte bir piç oldunuz.
Unutmadan bol bol yalan söylemeye ve söylediğiniz yalanları unutmamaya özen gösterin.
piç olmanın tek koşulu kadınlarla alakalı konular değildir. örnekleri aşağıda sıralıyorum. piç olmak isteyenler kaçırmasınlar.
- Batak oynarken ilk elden kozun asını düşmek : Bakın bu fena piçliktir. gerizekalı yerine konabilirsiniz ama oyunun tadını kaçırma konusunda piçliğin koşanıdır bu hareket. hele de eşli oynuyorsanız takım arkadaşınız size piçten daha güzel küfürler sıralayacaktır.

-Arabanızla ışıklarda durunca bir ileri bir geri hareket etmek : bakın bu da fena hareket. arkanızdaki kişi ulan bu mal arabayı geri mi kaçırıyor diye tedirgin olurken yanınızda duran ise size kıl olacaktır.

-self servis kahvecilerde sıraya kaynamak : işte bir piçlik daha. bu durumda insanlar pek bir şey demeseler de içlerinden annenizle münasebet kurarlar, emin olabilirsiniz.

- Şehirlerarası otobüslerde yüksek sesle telefonda konuşmak: gün geçmiyor ki bir piçlik, şerefsizlik, bir adilik daha bulunmasın arkadaşlar. evet buyrun. insanların sinir olması bedava.

- metroda-metrobüste karşılıklı koltuklarda burun oymak : evet, işte en büyüğü. final tezi gibi piçlik. allah belanızı versin piçliği.

Gördüğünüz gibi size bazı piçlikleri sıraladım. dahasını da isterseniz sıralarım. siz yeter ki piç olmak isteyin. gerisi kolay. hepinize piçlik yolunda, puştluk yolunda, pezevenklik yolunda başarılar diliyorum.
"Abi ben tek eşli yapamıyorum yeeaaaa" diyerek ortalıkta dolaşınız efenim.
(bkz: timsah)
http://www.youtube.com/watch?v=sHZunbU6q34

seyredin bu çocuğu. böyle olun.

kadın erkek ilişkilerinde bir diva bu çocuk.