bugün

Normal olan bir şeydir. Zira boşaltım yaparkende gaz çıkarmak en doğal şeydir. Tabi o sırada yan pisuvarda falan biri varsa utanabilirsin. Osurmamak eğer mümkünse tutulur ama bazen pırt diyede kaçabilir.

Bu konuda en saçma anım şu; istanbulun en taşaklı otellerinden birinde toplantı yapıyorduk şirketçe. Neyse ara verildi, millet içeriye girerken dedim bi gideyim tuvalete. Gittim pisuvara işiyorum. Gazım gelmiş fark ettim ama tuttum yani pisuvarda ya da sosyal hayatta osurmak gibi bi alışkanlığım yok. Lan bi kereden bişey olmaz dedim bi saldım. 4-5 saniye sürdü. Patata patata patata diye ses çıkıyor benden. O sırada pat diye kapı açıldı şirketin ceosu girdi amk hızlı hızlı. O sırada osuruyorum hâla. Ani hareketle kesmeye çalıştım ama 1-2 saniye ses duydu yani. O sırada yandaki pisuvarlardan birine geçti işiyo falan. Konuşma gereği duydu o an selamlaşma gibi. Naber dedi. iyi işte bildiğiniz gibi dedim. iyi iyi dedi. Daha fazla batılmazdı herhalde. Hemen toplanıp elimi yıkadım toplantı salonuna geçtim. O gün bu gündür pisuvarda bi "fıs"lık bile osurmam.