bugün

pisuvara işerken aradaki panelin üzerinden birileri bakar da görür, sonra da kendisini ayıplar diye pisuvara işemekten utanan küçük pipili erkektir. hele ki yanına uzun boylu ve kaslı bir zenci durup çöğdürmeye kalkarsa hepten yerle yeksan olur morali. bu olayı yaşayacağına normal tuvalete girip çılgınlar gibi işer. başkasınınkini görene kadar en büyüğü kendindedir çünkü.
utanması gerekenin kendisi değil, pipisine bakmaya çalışan yan pisuvardaki ibnenin olduğu hatırlatılması gerekilen erkektir.
adı üstünde çükü olan erkektir. penis iki çeşittir bilimsel olarak. ilk çeşit penis erekte olmadığında dahi belli bir boyun üzerindedir fakat bu tür penis erekte olduğunda çok fazla büyümez. diğer tür ise erekte olmayan hali büyük olmayan fakat daha sonra büyüyen bir türdür. yani birinin penisini erekte olmayan halde görüp amk çok büyükmüş lan diyip aslında onunki kadar olabileceği gerçeğini bilmeyen insan tarafından gerçekleştirilir bu eylem.
--olayla ilgili fıkra--
Temel Amerikada tuvalette pisuvara iserken yanina zenci gelmis ve o da hemen Temel in yanindaki pisuvara ismeye baslamis. Temelin bir ara yan tarafa gözü takilmis ve hayretler içerisinde kalarak:

- "Uyyy!.." demis "Oni nasi büyüttün öyle?" Zenci bakmis bizim Temel salak, kafaya aliyim biraz eglenirim diye düsünmüs ve:
- "Kardes," demis "Hergün üç kere lavabonun kenarina sert bir sekilde vurucan aleti..."

Aradan alti ay gecmis ayni tuvalette Temel iserken ayni zenci gelmis, bir bakmis Temel. Tam kacacakmis ki Temel ,

- "Dur!.." demis. "Hemserum dediguni hercün yaptum ama eksik soyledun galiba. Rengi tutturdum fakat boyunu bir türlü tutturamadum."
--olayla ilgili fıkra--
bu adamın yanında pipi muhabbeti yapmayın. kızıyor.
yanda iseyene begendirme ihtiyacin mi var ki utaniyorsun denilen kucucuk pipili erkektir.
büyük olduğu için saklama güçlüğü çekenler de olabilir. lütfen biraz düşünceli davranalım.

tanım: gülünesi erkektir. muhtemelen buna eksi verecek erkektir.
yanındaki zenciyi kafasına takan erkektir. http://galeri.uludagsozlu...%BCk-pipili-erkek-801946/
Yok yok ben biri bakarken yapamıyorum.
herkes pisuvara işemek zorunda olmadığı için yadsınmamalı, kınanmamalıdır.
Boyu değilde, bir insan niye yandaki adamın kamatullahına bakar. Zaaa kücükmüş muhaha. Bakılanda kendi çapında bakanınkine bakar.