bugün

bütün çocuklara sorarsanız anlayabileceğiniz gerçektir.
bir çocuk beyanı.
"Çocuklar için" elbet orco komiktir, çocukça çünkü. Cem yılmaz keskin zeka, adamın esprileri ince.
Velhasıl kelam, orco cocuga hitap dder,
Cem yılmaz idrak sahibi olana.. fark.
0-6 yaş arası için doğru önerme. Cem Yılmaz Esprilerini anlayabilmek için 0-6 yaş arası zekadan fazlasına sahip olunmalıdır.
ayrıca duyarlıdır.

görsel
Asparagasdir. Ama cem yilmaz da komik degildir. Kasintidir. iticidir. Bayattir. (bencee)
"Gerçekten gülüyor musunuz yoksa cem yılmaz ı sevmediğinizden bok atma, ezme amacıyla mı böyle bir şeye değindiniz?" sorularını akla getirtir.
(bkz: hey dostum derdin ne senin he)
çocuklar için doğru olabiliritesi yüksek önermedir.
Şahsen çocuğun olsa cem yılmaz izletmezdim hoş orço gibi sapık bir karakteri de izletmezdim.
Yinede çocuk onun yaptığı espirileri anlayacak cem yılmazınkiler havada ve fazla argo kalacaktır.
(bkz: beyni yok fikri var)
kanallar arası zap yaparken arada sesini duyduğum anda bile sinirlerimi tepeme çıkarmaya yeten dizi karakterini sahici zeki* bir komedyenle kıyaslama hatasına düşen ifade. ben şu ismi lazım değil karakteri taklit etme diye uyardığım halde taklit eden eski sevgilimle bozuşmuştum sırf bu yüzden. bu karakterde emeği geçen senaristinden oyuncusuna, ışıkçısından şefine herkese teesüflerimi iletirim.