bugün

Hadi o canlı bir mahlukat.kuveyt tavuğu arapçayı ordan biliyor.

Ben allah yazılı kek gördüm. Hey yavrum hey.
yahu adam bir şeyi yiyorsa nasıl altından yazı çıkıyor. tavuk dizmiyor ki yiyor ve altta olan allah yazısı ortaya çıkıyor. tipik sakallı şakirtlerin yeni saçma dinini yayma videosu.

bu aslında sizi küçük düşürüyor ama farkında değilsiniz bence.
nihat hatipoğlu'nun programında ibret-i alemi için yayınlayacağı türden bir çalışma olmuş.
video ters olarak oynatilmaktadir.

ulan biraz kafaniz calissin be. cahilliginizi sikeyim.
vay amk ben daha yazamıyorum tavuğa bakar mısın sen.
aaa onu yapmakta ne var ki bakin ben size tarifini veriyorum siz de yapin:
simdi bir tavuk aliyorsunuz, ama haslamayin, boyle tuylu muylu canli bildigin tavuk. bir de marketten 1 kg pirinc. pirinci 1 kilo alin artanina yaprak sararsiniz. bir de kamera lazim tabi e birazcik da arapca bilgisi, allah yazacak kadari yeterli. pirincleri yikamaniza gerek yok. sonra bir avuc pirinc, alin boyle ince ince dokun yere allah yazacak sekilde, simdi kamerayi aldiniz degil mi, acma dugmesine basin, yuvarlak bir dugme. tavugunuzu cagirin simdi, bir guzel yedirin, kameraya da alin bu goruntuyu. yerdeki pirincler bitince video'yu tersten oynatiyorsunuz, isin puf noktasi tersten oynatmak, oyle tam istediginiz gibi cikiyor. alin size allah yazan tavuk. hayir isin guzel yani, sonra o tavugu allah diye diye kesip bir guzel haslayip yiyebiliyorsunuz da. devir tasarruf devri. amin.
ucuz şeyler bunlar, allah´ı inkar etmek isteyen adam peygamberin yanında direkt mucize gözünün önünde gerçekleşirken inkar etmiş,

trickle inandırma olayı ucuz bi konu. inanmayan kendi de biliyo neyle tehdit edildiğini. tehdit edildiği konuya inanmıyo. bu , kendisinin sorunudur.

böyle şeyler yapmaya gerek yok yani.

ve evet- videoyu tersten oynatıyolar.
1- yere pirinçle allah yaz
2- tavuğu koy.
3- video çekmeye başka.
4- bırak tavuk yesin pirinci.
5- videoyu kapat.
6- tersten oynat.

tebrikler. koyun kandırıcı provokasyon videonuz hazır.
tavuğun bunu yapabilmesi için bilişsel olarak evrim geçirmesi gerekmiyor mu? yoksa tamamen tesadüf mü? plot twist *