bugün

öncelikle belirtmek istiyorum ki bu bakınızı doldurmadan edemedim çünkü sözlüğün böyle bir başlığa ihtiyacı var.
Öncelikle ilk entry'i tanımlamaya çalışayım:
1.kelime: pijamalı, sakıncası yok
2.kelime: ayı, gayet normal hayvan
3.kelime: türk, heyt be ne biçim kelime di mi*
4.kelime: kız, olsada yesek diyenler için ideal
5.kelime: takıntı, rahatsız bişe

bunlar normal insan tarafından "türk kızlarının ayılı pijama takıntısı" olarak birleştirilirken, hiperaktif ve espri patlatmaya hazır olan kimse(ki kim olduğunu şu anda gerçekten bilmiyorum şahsına kastım yok sözlüğe kastım var) bunu altına yazıveriyor. Ve bunun amacı ne işe yaradığı gayet belirsiz. *
bir kısım pijamalı ayıların türk kızlarının ayılı pijama takıntısı şeklinde başlık açıp konunun üzerine eğilecek kadar ciddi takıntısı.

pijamalı, ayı, türk, kız, takıntı kelimelerini normal(?) bir insan birleştirip cümle kurmaya çalışmazken, bu türk kızlara takmış pijamalı, donlu baksırlı ayılar bilgisayarın başında saatlerce tespit sıçarlar türk kızlarıyla ilgili. hepsinin sebebi bu takıntıdır.

bu bilgiler ışığında değerlendirilirse, söz konusu bkz'ın (bkz: türk kızların ayılı pijama takıntısı/@mevta) bir espri değil bir ayar olduğu ayırt edilebilir.

ayrıca uuserlar her verilen bkz'ı doldurmak zorunda değildir. sözlüğün böyle bir başlığa ihtiyacı olduğunu düşünüyorsa doldurur, o ayrı.

tinkivinki, dipsi, lala, poo.