bugün

entellektuel birikimi ortamdaki insanlardan cok daha fazla olan kisinin, yazilarinin sonunda belirtmesi gereken nottur. yoksa yanlis falan anlasilir, istenmeyen kisi ilan edilir, neme lazim. taksit taksit edit yapmak yerine, yap sen de bir pesin edit rahatla ustelik vade farki olmaksizin. pesin edit: bu bir ironi degildir.
peşin edit: abi valla kötü bişey demiyorum eksileme ayaaanı öpeyim.

aha işte oy kaygısı taşıyan bir insan daha. çok kıl oluyorum bunlara ben yaa entry yazacak ama eksi ya da artı oy alması çok önemli.ama yanlış yolda bunu yapanlar. çünkü ben mesela, peşin edit, edit imla, tanım: falan gördüğüm her entry yi kötülüyorum istediği kadar güzel yazsın. eminin benim gibi kıl olup kötüleyen birsürü yazar var burada.

tanım:bunu yazan insan oy kaygısı taşıyordur ve bir o kadar da zavallıdır. (şimdi bu gammazlar ve modlar salaktır mazallah tanımı bulamazlar entry de silerler falan ben işimi sağlama alayım.)

edit:imla (yazdıklarımın arkasındayım da gerizekalı olduğum için yanlış yunluş yazıp göndermişim ondan şeyettim.)
ironi den anlamayan yazarlara yapılan eylem. e öyle ya, lafı beyninden anlamayan insanlar adamı vezir de ediyor bu sözlükte rezil de. en iyisi peşin peşin söyleyelim de en azından ben demiştim diyebilelim.

(bkz: olur öyle)