bugün

şimdi bu olayı biraz irdelemek lazım, bunu yapanların küçüklüklerine inmek lazım, ki bu maçlar genelde 6-5, 7-4, 5-3 falan biter, çok ilginç, sanki zengin hayat kadınlarıyla yatmak gibi bir şeydir bu. bardan hatun kaldırmak, atıyorum rosenborg-sivasspor maçı yapıp eğlenceli bir gece geçirmek varken her daim zengin hayat para kadınlarına para baymanın alemi nedir canlar, anlamıyorum.
büyük hata.. inter warken orda.. etoo çok hızlı koşuo milito her yerden gol atabilio. sneijder, chivu ve zanetti de oldukça düzgün.
hayatta en sinir olduğum şeylerden biridir. o kadar takım varken sıkılmadan barça reali alıyolar. artık ronaldonun top sürüşünü görmekten midem bulandı. bayern münih, psv, juventus, tottenham, malaga, mothervell, zenit gibi birsürü takım boşuna yapılmamış.
bu insanlar genelde hayatlari boyunca duzdur kantiri assoultda oynarlar nfsde mustangi secerler vs vs..
Her playstationa gittiğimde en az 10 masada gördüğüm durumdur. bazıları bunu da aşmış, barça-barça maçı yapıyorlar hiç sıkılmadan.
real madrid ve barcelonadan başka takım bilmeyen insanın yaptığı can sıkıcı eylem.
benim favorim zenit werder bremen dir.
Nefret edilesi insan türü. Al bir arsenal i de takım gör.
artık gelenek haline gelmiş bir durum. Diğer takımlar piçmiş gibi muamele gösteriliyor.
pesi pata küte değil de, oyuncu özelliklerini ezberleyerek ve ona göre hareketler yaparak oynayan adamın işidir.
pesin neyini ezberliyceksin amk tarih sözlüsündeki dandanakan savaşı mı bu.
keyif işidir. kimseyi siklemez.

pes ezberlenmez oyuncuların özellikleri ezberlenir. ezberlenir ki halen tarih dersine girip dandanakan'a ''aaa ne savaşmış be'' diyen ergencanlara meşin yuvarlağın dikişleri saydırılır.

sizin anlayacağınız: pes ciddi iştir.
Liverpool-manchester united maçından daha az zevk alacağız bir maçtır.