bugün

attığı golleri ibnelik olsun diye gösteren, o ziktiimin es-geç tuşuna basmayan ipnedir.
* offf hacı gole bak gole gel gel, cümleleri eşliğinde bir de pis pis sırıtarak izletmesi hiç çekilmezdir.
" lan tamam geç geç zaman gidiyor hadiii..." tarzı sözleri söyleten arkadaştır.
yapmaya devam ettikçe, yüzünün ortasına kolla vurulması gereken ki$idir.
moral bozmaya çalışan saplamadır o esnada başka bir şeyle ilgileniyor görünmek biraz olsun hevesini kırar. öfkelenseniz de olm fener maçı ne zaman şeklindeki konuyla ilgisiz ve golle ilgilenmiyormuşcasına mavra sorularla eylemini tekrarlama arzusunu bir nevi törpülersiniz.
oda birşey mi a dostlar? golü save edip 3gp, mpeg4 formatlarına çevirip telefonuna atanlar var.
(bkz: büyük zevk)
ben de bunlardanım.
futbolu bir gösteri estetikten ibaret gören ben her oyunda attıığım golleri çeşitli reverse angel lerden izler "offf, lan ne sokmuş beee, hacı plaseyi görüyon mu..." gibi cümlelerle pozisyonu yorumlarım.

ama amaç gıcıklık değil benim. eğer gıcıklık olsa yediğim golü de izlemek için dur basma oğlum izleyelim lan demem herhalde demi?
sende at sende izlet arkadaş.
abimdir kendisi. hatta ben gol atınca, sevinince bile ters ters bakar, bağırmaya başlar. aile içi monarşi işte!
al kolunu koy çuvala salla salla vur duvara.
sinirin koldaki tuşlardan çıkarma isteğinin uyandığı andır. aslında sinir arkadaştan çıkarılmak istenmektedir.
ego tatmininin milyonlarca örneğinden birisini yapan bir arkadaştır sadece.
psikolojik harp tekniğiyle rakibini yıpratmaya çalışan eleman.