bugün

2 yıl önce gerçekleştirdiğim ve hayatımın tamamen değişmesine sebep olan durumdur.

hesabı açtıktan sonra her ne kadar bildirimleri kapasam da babaannemin bile twitter kullandığı bir akraba ortamımın olduğu yerde anne,baba,arkadaşlar ve tüm sülaleme bu hesabın açılış bildirimi gitmiştir. ve o gün bugündür kimseden bir şeyimi saklamaz oldum çünkü en kötü darbeyi direk yedim.sürekli bel altı esprilere maruz kalıyordum. tabi bir işe girdimi devamını getiririm.o zamanlar çok fazla toplumun ahlak yapısı bozuk değildi ve bir iki hafta sonra kadın,erkek, evli, yalnız, yabancı, trans ne kadar tip varsa her türlü tipten seks teklifi almaya başladım. her gün ortalama en az 1-2 kişiden teklif geliyordu. takipçim 40 civarı olmasına rağmen, rüya gibiydi. hatta para teklifi eden bile oluyordu. doğum günü kızı için hediye olarak arkadaşları plan yapmıştı ve arabayla beni alıp sonra geri bırakacağını teklif ettiler. bu beni etkiledi baya. en çok evlilerden teklif alıyordum. gaylere de kardeş ben erkek sikmiyorum kusra bakma diyordum ama muhabbetlerini sevmiştim. bir tane trans kankim oldu ama böyle bir ortamda tabiki de güven olmuyor. ve bir gün cesaretimi toplayıp bir çifti kabul ettim. izmirden yola çıkıp,oteli felan ayarlayıp gelmeye başladılar. biri memur biri bankada çalışıyordu. ama bir anda yaptığım şeyin çok yanlış olduğunu fark ettim, nedense ahlaksız olduğunu düşündüm ki bence ahlaksız bir durum , sonra bu saçma rüyadan uyanıp, gerçek dünyama dönüp irademe de hakim olup, reddettim. baya bir küfür edip, ardından engellediler. ama bana en büyük katkısı kızların halinden anladım yani o tür ilgilerle gerçekten egom baya iyi tatmin oldu ve gerçekten güzel, tatlı vakitler geçirilmeyecekse yaşanılan seksin tamamen saçmalık olduğunu farkettim.ve bu olaydan kısa bir süre sonra hayatımda ilk defa uzun ilişki yaşadım 1.5 yıl felan sürdü. normalde fuckbuddy takılır ilişki olaylarına girmezdim.ama tek ilişkiden yaşanılan keyifin de 4-5 kişiyle yaşanılan ilişkiden daha keyifli olduğunu farkettim.her ne kadar evliliği istemediğimi her türlü alanda söylesem de tabi bu da ya benle evlenirsin yada biter dedi klasik her kız gibi, tek farkı daha çok beklemesiydi. tabiki de evlenmem dedim ve bitti. sonuç olarak evlenme vaadiyle seks ihtiyacı giderilmesine karşıyım.onla da geçen ay bitti ve şimdi buradayım.artık ne yapacağımı bilmiyorum uzun ilişkiler evliliğe gidiyor, böyle ilişkiler çok ahlaksız, kısa ilişkiler de tatmin etmiyor. yeni bir ilişki çeşidi bulmak lazım ama bu sanırım kadın,erkek yerine 3. cinsiyeti bulmak kadar zor.