bugün

sınavda boşalır.
(bkz: kamaşullah)
sözlükte sıkça rastlanılan abaza başlıklarından biridir.
penisine kopya yazan türk erkeği,
geçecektir sınıfı illaki
Ah bu maldanadam! ilahi...
sen adamı öldürürsün vallahi.
öğretmene boş kağıt veren erkektir.

+ bu kağıt niye boş evladım?
- boş-aldım, boş veriyorum hocam..
japon: ftsntz

türk: fotosentez

zenci: Fotosentez ya da ışılbireşim, klorofil (kromozomlarda) taşıyan canlılarda ışık enerjisi kullanılarak organik bileşiklerin üretilmesi olayıdır. Bu yolla besin üreten canlıların tümüne fotosentetik organizmalar denir ve bunların büyük bir çoğunluğunu bitkiler oluştururlar.

Fotosentetik organizmalar, ışık enerjisinden yararlanarak enerjiyi depolarlar ve organik bileşikler üretebilirler. Bitkiler de diğer canlılar gibi yaşamsal etkinlikleri için gerekli enerjiyi organik maddelerin kimyasal enerjisinden sağlarlar. Bunun için de güneş ışığını kullanarak havanın karbondioksitini indirgeyerek organik besinlerini sentez ederler. Bu işlem CO2'in indirgenmesi ve ancak güneş enerjisiyle gerçekleştiriliğinden "fotosentez" olarak anılır. Bu yolla güneşin ışık enerjisi kimyasal enerjiye dönüştürülür ve organik madde sentezi yapılmış olur.
çekmek fiilini uygulamada karıştıran erkektir.
penisini sürekli ereksiyon halinde tutması gereken erkektir. zira sınav sırasında olası bir iniş, buruşturulmuş kağıttan kopya çekmeye benzemesine sebep olur.
-alican ne sakladın sen?

-şşeyy hocam, hiç bişey.

-kopya mı çekiyosun sen, ver hemen onu bana bakayım.

-hocam emin misi...

-uzatma ver diyorum şunu çabuk.

- ...

-ver ver ver hadi uğraştırma beni.

-iyi ozaman al hocam!

- (stop: 0x0000007B)...
ereksiyon halinde çekerse 2-3 kağıt birden doldurup tavan seviyede puan alınabilinir.
- olm noldu lan çekebildin mi kopya. süper fikir olm ya. nerden geldi aklına s*kine yazmak kopyayı? vay amuga koyim.
+ çekemedim olm yaa!! yerden kazanıyım diye kaldırıp da yazmıştım ne var ne yok. sınav stresinden büzüştü yazılar birbirine girdi amına s*kiym.
-: e kaldırsaydın mal elin ne güne duruyo.
+: denemedim mi lan şap şap! yeri yerinden oynattım kara tahta gibi oldu sik*m. ama... kendimi kaptırınca bütün mürekkep silindi s*kten tabi.
- hay kodumun salağı ya!
-hasan, 90
-kemal, 95
-izzet, 80
-rıza, 100
-ahmet, 5
--muhahahahaha
+gülmeyin olum, büyük harflerle yazdım ben yaaa!
- nabıyonn olumm sen lan ?
- hoca kadınn kadınn bakamaz yazz yazz aç ne var orda diyecek hali yok ya . Yaz amk yaz pipine yaz . Yine kalcaz koyduğumun matematiğinden.
- lan!!?
+ olum napıyorsun sen orada?
+ geliyorum hocam.
+ kaldır ellerini havaya napıyosun sen ?
+ geldim hocam ahaaa geldim aha geliyoooooo
sünnet olmasa yazdıklarını okuyamayacak erkektir.
hocanın çocuuum ver bakım o kopyayı sözü ile zor duruma düşecek olan türk erkeğidir...
sunnet olmasina gerek yoktur, on saniyelik bir hayal yetecektir.
çok fazla kopya hazirlayamayacak olmasidir. neticede ortalamanin farkindayiz hepimiz, kendimizi kandirmayalim.

edit: küçük penisli türk erkekleri hiç begenmedi bakiyorum da. iste bu kadariz millet olarak, birisi çükümüze küçük derse ortaligi yaygaraya verir büyük oldugunu kanitlamaya çalisiriz, hem de caps vermeden. o sirada elin çinlisi alir yürür. hemde bizimkinin yarisi kadar çükle.
Sanirsin penise degilde firinci kuregine yaziyor. Hepitopu 2 kelime yazacagin seyinle ne ovunup duruyorsun amk. Istisnasiz herkesinki de bayrak diregi gibi hic altta kalanda yok. Ahahahamk.
Gerçek işlevinde kullanamayınca alternatif yollara başvurup değerlendirmiştir. Girimci erkektir.
true.. dermişim şaka şaka. sömdnvvksadnvksdl.