bugün

sevgilisinin elleri doluyken, şemsiyesini taşıma ihtimali yüksek olan erkektir.
"Entelim ben entelim nerde benim dantelim?" moduna girmeye çalışıp farkında olmadan Femine olma yolunda büyük bi aşama kaydetmiş erkek tipidir. uzmanlar tarafından pek önerilmez.
erkek? neysem.
olabilir anacım insanlık hali be dedirtir ya da bu kadar iyimserlik fazladır düşünesiyle gaydır be annem takma dimek gelir insanın içinden.
o pembe semsiyesine ragmen bir guzel islanacagi kuvvetle muhtemel olan kisidir.
pembe şemsiyeyi götüne sokmadıkça gay olduğu tam olarak bilinemeyecek erkek modelidir.
ayrıca;

(bkz: ybsg)
renkleri cinsiyetleştiren toplumda hoş karşılanmayan durum. pembe kız, mavi erkek rengidir düşüncesinin çok yaygın olduğu bir ülkeyiz. bu nedenle bir erkeğin pembe şemsiyeyle dolaşması doğru karşılanmayabilir. yaptığı yanlış değildir; normaldir. ama toplumda yaşadığımız için onlara göre davranmamız gerekir. bunlar yasalaşmayan kurallardır. biz nasıl slip donla sokakta dolaşmanın yanlış olduğunu biliyorsak, maalesef pembe şemsiyeyle dolaşmak da yanlış.

amaaaa daha önceki entrylerde belirtilen bazı durumlar karşısında hiç bir şekilde eleştirilmezsiniz.
sadece satıcı olduğunu beyan eden erkektir. her zevke hitap etmek için pembe şemsiye de bulundurur. bunlarla yağmur anında karşılaşmak hem iyidir hem de yolunmaya işarettir. fırsat kollamayı çok iyi bilirler. nereye bir damla yağmur düşse bunlar orada yerini alır.
pembe t-shirt giyen ya da pembe şapka takan erkekten farkı olmayan, başkalarının ne düşüneceğini ve ne söyleyeceğini umursamayan, pembe rengi seven erkektir. *
işi bilen erkektir.
zira pembe bir çok erkeğe yakışmaktadır. geri kafalılık yapmayalım, pembe toka mı bu.
pembenin sadece kadınlara özgü bir renk olmadığını keşfetmiş erkek türüdür.*
satıcı olabilir. kullanmayıp, taşıdığına göre..
Acele ile evden çıkarken ablasının eline kendi şemsiyesini tutuşturduğu erkektir.
benimdir. hatta az önce çorbacıya gidip gelmişimdir o şemsiye ile. caps yok kusura bakmayın hocular.
pembe boxer da giyen erkektir. **
orjinallik yapmış olabilir ama pek hoş karşılanmaz istemeyiz..pembe kız rengidir arkadaş..
pembe prezervatif takılıyorda şemsiyemi taşınmıyor.
(bkz: merhaba ben pembe tolga)
taşıyorsa sorun yok. açılmamasına sebebiyet veriyorsa sorun var.