bugün

Allah aşkına 18 yıllık insanım bu kadar saçma bi özgüven görmedim.
Regl olduğu zaman beyaz pantolon giyme özgüveni aşılayan bu reklamların amacı ne anlamış değilim doğrusu.
Bak sevgili reklamcı arkadaşım, dersin ki yok rahattır, dermatolojik olarak test edilmiştir, fiyatı uygundur cart curt. What the fuck is birbirine kafam kadar papatya vermeler, uçakta herkesin ortasında molpediniz vaar mığaa demeler, regl zamanı kıza beyaz pantolon giydirip göte zum yapmalar. Yapmayın etmeyin allah aşkına, pedden soğuttunuz. (pedi niye seviyosam zaten)(tabi sevicen lan yüzyılın icadı)
bi de mavi sıvı yavşaklığı vardır ki sorma gitsin.
hepi topu en iyi biz kuru hissetmenizi sağlarız iddiasındaki ürünlerin reklamlarında şebeklik yapmaları hadisesidir. o değil de beyaz pantolonda yumurta kimin göt gösterip erkekleri hedef kitle mi yapmaya çalışıyorlar anlayamadım. akşam eve giderken hanıma morkid alam da götü böyle görüksün mü demem lazım.
18 yıllık insan olmayı abartmaya da gerek yok tabi, ped reklamları birçeok reklama göre iyi ve kalitelidir, örneğin kotex reklamlarında o kadar çiçek dağıttırmasaydı bu kadar kısa sürede bir sürü kızın sürekli ürünü olamazdı diyorum.
muza benzeyen bir ped olmadığından sadece yanlış bir hipotezden ibarettir.
hepsi neşeli kızlar valla.
yastık savaşları, beyaz pantolon la ata binmeler, tenis oynamalar.
bir erkek olarak benim bile regl olasım geliyo lan.

- disneyland a gidelimmi?
+ yok ben zaten adet dönemindeyim, midilliye bineceğim bugün, ordan tenise.
(bkz: hayat bir podyum)

regl olupta evden dışarı çıktık, beyaz pantolan giydik, bir de öyle yürüycez mi dedirten reklamlar var. bir ped için jetle, atla koşuşturanlar daha bi garip. bütün sermayeyi reklamlara mı harcıyolar napıyolar.