bugün

ben gezi olaylarında, yanındaki kişinin terörist olduğunu bile bile kol kola girip, anayasal suç işleyerek polis taşlayan vatan hainlerini kastediyorum.

ben güneydoğuda hendek kazıp ülkenin askerini polisini öldüren kahpe döllerini savunan, güneydoğuda devlet katliam yapıyor diyen vatan hainlerini kastediyorum.

ben darbenin ilk saatlerinde darbe oldu diye sevinçten tur atan kemalist görünümlü vatan hainlerini kastediyorum.

emin olun sizlerin maskesi düştü, o hümanist gözüken kimliğinizin altında nasıl bir kahpe dölü yatıyor herkes gördü.

pazar günü bu halk öyle bir cevap verecek ki size, o iğrenç bedeninizin sadece atmosferde yer kaplayan bir fazlalık olduğunu anlayacaksınız. bu ülkenin insanın asıl kimliğinin ne olduğunu anlayacaksınız, aşağıladığınız insanların sizlerin efendisi olduğunu anlayacaksınız, azınlık olduğunuz bir kez daha yüzünüze şamar gibi vuracak.

recep tayyip erdoğan değil çalmak ülkenin tapusunu üstüne yapsa sizin gibi adamları göreceğime ömrümün sonuna kadar recep tayyip erdoğan'ı görmeyi tercih ederim.

gerçek muhalefeti tenzih ediyorum.
Sadece amerikan sömürgesi olduğumuz resmileşecek ne heyecan yapmışsın uzun uzadıya yazacak kadar.
ilk cümleni okudum verdim eksini.
dar kafalı, cahil çomar seni.

tanım- pazar günü bir hiç olduğumuzu anlayacağımızı sanan dingil beyanı.
görsel
Belki görmemişsinizdir. Arkadaştan alıp bende atayım.
ücretini saat olarakmı yoksa gecelik olarak mı alıyorsun ?
akp'nin tek tip vatandaş hayalini yansıtan iddia.

siz hiçsiniz diye biz de hiç olmak zorunda değiliz paralı çomar.