bugün

Götün varsa sorun değil.
iste sirf boyle bisey yasamamak icin arkadaslarimla da kufurlu konusmayi kestim amina koyim.
Eee biz dedikte ne oldu.kendini devrimci gören işçiyi ezen müdür ile.
Rotariu club genel sekreteri patron ile alayi ile mahkelik oldum.cuma namazini kilanlarin parasindan kesiyorsunuz ayiptir gunahi geçtim siz umursayan biri değilsiniz. Ama gittiginiz rotariu klupte .değer yargilari vardir vs vs .herkez yolunda menfaatinde.hakkini savunduğum bir insan gelse mahkemeden istedigimi alirim .ama iki ikramiye ile saf degistiren insanlardan tiksindim .bu ulke böyle değildi .
türkiye'deki patronların çalışanlarına, sorumlu oldukları işlerin dışında da sorumluluk yüklemesi yüzünden yapılabilecek eylem.
Patronun götü başı oynamasın diye bir uyarıdır. Evet.
ay sonu aklına gelir ve yörünge değişir.
(bkz: elektrik)
(bkz: su)
(bkz: doğalgaz)
(bkz: aidat)
(bkz: kol gibi fatura)
iş ve işçi Bulma Kurumu'ndan yazan arkadaş feryadı.
olmaz olsun evimin aşı, s.kerim böyle işi. atasözümsünün vücut bulmuş halidir.
sektöre ve patrona göre değişmektedir. şirket politikası gereği iş, patronun değil müşterinin ise o zaman patronda küfür etmektedir. kişi kendinden bilir işi olayı bazı durumlar için asılsız kalmaktadır.
Biri bana boyle bir sey dese kovmak odul olur amk. Ayrica ne kovmasi rn iyi ihtimalle döve döve istifa ettirilir. Tazminat odemeye karsiyim.
kardeşler bilmem ne şirketinin çalışanları tarafından söylenebilecek sözdür. Çalışan-patron ilişkisi samimidir.