bugün

(bkz: her heteroseksüelin anal seksten haz alacak olması/#10671378)

yazıda dediğim gibi; tüm erkekler poposuna bir şey sokulduğunda 2.seferden sonra zevk almaya başlar. Bu bir tıbbi gerçekliktir. Bu durumda tüm bu aşağılamaları şimdi de kendinize yapın homofobikler! Bu ne kadar büyük bir saygısızlıktır. Nasıl insanlarsınız şaşıyorum. Size ne elalemin kıçıyla ne yaptığından.

Onlardan tek farkınız siz erkeklerle aşk yapmaktan hoşlanmazken, onlar hoşlanıyor. Yoksa aynı durumdasınız. onlar sadece sizden daha cezur olduklarından ve erkekleri de sevdiklerinden, bunu yapabiliyorlar. Bence herkes kendi işine baksın.
kızların hep arkadaş olmak istediği kişiler. gözlemlerime dayanarak söylüyorum, bayan kuaförler de daha sık karşılaşabilirsiniz.
hem suçlu hem güçlü gibi hem homo hem pasif denecek insanlardır.
karşısına çıkan her erkeği, iyi- kötü, güzel- çirkin demeden potansiyel yatak arkadaşı olarak gören kişidir. * * *
uzak durulması gereken insandır. kendi g.tüne bunları yapan, size neler yapmaz. *
(bkz: duran top)
kim pasif demişse götünden uydurmuştur, sınıflandırayım derken sıçma eylemi gerçekleştirmiştir. yoksa gayet aktif roller de üstlenebilirler. yatakta pasif yahut aktif durumda olabilmek tamamen kişinin hayal gücü ile sınırlıdır, tercihiyle değil.

(bkz: pasif de sensin homoseksüel de sana girsin)
pek çok erkeğin eşcinsel tanımıdır. aktif homoseksüelliği homoseksüellikten saymazlar, yoksa bu kadar travesti müşterisi nereden çıkıyor?
(bkz: seri eksi oy veren ibne)
aktif konumda olmayan homoseksüeldir. hetero yazarların yeni eğlence başlıklarından biridir ayrıca, eşcinsellerle dalga geçmek itibar sayıldığından istedikleri gibi aşağılarlar. insanlıktan anladıkları budur. insanlık dedim, özür dilerim insanlardan.