bugün

Trans, cd ve gaylerin gelirine verilen ad.
günümüzde en trendi coin miningdir.

ekran kartı çalışır, blok çözer karşılığında ödül olarak coin alır. coini trade edersin karşılığında para alırsın. tek giderin elektrik olur.
Size uyurken bile para kazandıran kazanç türü. Faiz(haram),kira,e kitap geliri vb. şeyler bu türe girer.
Paraları sıfırlamak da bu kategoriye girer mi merak konusu.
hiçbir şekilde bahsedilen kişilerden veya internetten bir eğitim paketi almadım.. bu tip eğitim - vaad satanları tavsiye etmiyorum da zaten.. Google ve youtube aramasını bilene yol gösteriyor. Ben sadece elimden geldiğince yol gösterecek yazılar yazmaya çalışıyorum. konuyu açarken amacım kendi sitemin tanıtımını da yapmaktı (bu yasak değil heralde). o adamın tayfasına sokulacağım aklıma bile gelmedi.
Pasif Gelir Nedir?
Pasif gelir size sürekli olarak kazancınızın artmasını sağlayan bir gelir türüdür. En basit haliyle bir evip alıp bunu kiraya verirseniz kira geliriniz sizin için bir pasif gelir olacaktır. Çok farklı pasif gelir yaratma yolları vardır. internet üzerinden (e-ticaret, mobil uygulama, blog site v.s.) sağlanan gelirler, hisse senedi yatırımları .v.s şeklinde uzar gider. Önemli olan kendinize en uygun yöntemi bulup işe koyulmanızdır.
Şurada bazı yöntemlere de değinmiştim: Pasif Gelir Yöntemleri (bkz: )

https://isininpatronu.com...modellerine-birkac-ornek/