bugün

paris hiltonun köpeği olmak isteyen kişiler.
http://images.habervitrin...r_resim/Paris-Hilton7.jpg
köpekle kedisi karması görünüşe sahip, gösteriş aracı eşya gibi kullanılan zavallı cins köpek.*
ne köpeği lan? (bkz: kedidir o kedi)
sahibinden daha akıllı hayvan.
yerine geçmek isteyecek bir sürü malın bulunduğu köpektir.

edit : hayırdır birader zoruna gitti herhalde mal demem.e ölesin
(bkz: bizim orda göte göt derler)
sözlüklere konu olabilecek türdendir.

(bkz: köpek değil maymun o)
(bkz: aha maymun konuştu)
adı tinker bell'dir.
cinsi chivava'dır. Ayrıca diğer ırk herhangibir köpekle çiftleşmeye kalksa daha ön sevişmede ölebilitesi olan hayvan
paris hilton gibi bir sahibi olduğu için şanslı olan chihuahua cinsi köpektir. paris'i sevdiğimden söylemiyorum, imkanlarıyla bir köpeği güzel yaşatabildiği için. petaya falan bağış yapsa daha iyi olur ama amı bulup kılını aramamak gerekir.
2-3 yıl evvel ajanslara düşen haber üzerine ilgimi çekmiş olan eniktir! bu eniğin sahibi* köpeğini dondurup uzun yıllar sonra tekrar açtıracağını* dile getirmiş ve görsel medyada ise bu durum haber olmuştur! ben o yıllarda üniversite öğrencisi ve açlıktan ağzı kokmuş vaziyette evimde oturmuş gazete okurken gördüm kendilerini! velhasıl kelam ben bu haberi makasla kestim ve buz dolabı kapağına bantladım! işin esprisi evin sobalı olup her daim soğuk olmasıydı. bi ara annem ve diğer aile bireyleri beni ziyarete gelince aceleden ve şaşkınlıktan o resmi oradan kaldırmayı unutmuşum efenim! biraz tuhaf karşılandı o gazete haberinin orada durması. hayır kimsede "- bu ne ulan?" demedi yani... neyse buda böyle bir anımdı sözlük...
parisin minyatür halidir.
bir çok ülkeden daha değerli ve imkanları yaklaşık 5.2 milyar insandan daha fazladır. havyar sıçmıyorsa adam değilim.