1. ?.
    inanılır gibi olmayan e-kolay haber linkidir.
    sitedeki orjinal başlık şu şekildedir: Paris Hilton Türkiye'de yaşasaydı ceza alır mıydı? Tartışın!

devamında tartışılmıştır da...

---alinti---
    türkiyede hiçç almasdı çünkü türkiyede bir sürü sanatçı hapis cezası alıo we parayı bastırıo girmio ama amerikaa acımadan hapishaneye basıo
    fazi 26.06.2007 13:34:10

paris bizim ülkemizde kesinilkle ceza almazdı.siz hiç bu yüzden ceza evinde yatan bi ünlü gördünüzmü. bizim ülkemizde para herşeyi çözüyor. bu ülkenin sonu ne olacak arkadaŞlarrrrr
    filiz 26.06.2007 13:17:35

paris hilton türkiyede olsaydı asla hapis cezası almazdı çünkü türkiyede para konuşuo insanlar ve insanların hakkı değilde para konuşuo
    ece 26.06.2007 13:11:38

hayır kesinlikle ve kesinlikle almazdı alkollü araç kullanmayı bırak neler neler oluyo ama hakettikleri cezaları almıyolar burasi türkiye!!!
    yeliz 26.06.2007 13:07:38

almazdı çünkü türkiyede parası olan bütün cezalardan yırtıo çok yaşandı aynı ünlü nerdeyse hergün alkollü yakalanıo ama sadece para cezası kesilio ehliyeti bile alınamıo o yzden ben eminim paris türkiyede olsaydı hayatını yaşardı wlla:d:d
    denizgs 26.06.2007 12:37:04
    ---alinti---

diğer tartışma konuları ise şöyle...

---alinti---
    » seçimde kaç parti barajı geçer?

» paris hilton, türkiye'de yaşasaydı ceza alır mıydı?

» 22 temmuz 2007'de ipi hangi parti göğüsler?

» sizce de internet'i en çok chp'liler mi kullanıyor?

» bazı eski solcular neden akp'ye geçti?

» türkiye nato'dan çıkmalı mı?
    ---alinti---

yorumsuz!
    ... stalker
  2. ?.
    zerre sikimde degildir. ama yok, bu ba$liga yazdigima gore sikimdedir.

(bkz: bu ne yaman celi$ki anne)
    ... iktidarsiz tecavuzcu
  3. 1.
    (bkz: ben paris hilton u özledim)*
    ... mulayim
  4. 2.
    her gazetede paris hilton resmi olmasi basligi altinda bambaska bir boyutu tartisilan sorunsaldir.
    ... jazzmatass
  5. 3.
    cezasını bizde (türkiye de değil bizim evde) çekmesiyle çözümlenecek sorunsaldır.
    ... sıpa