1. ?.
    inanılır gibi olmayan e-kolay haber linkidir.
    sitedeki orjinal başlık şu şekildedir: Paris Hilton Türkiye'de yaşasaydı ceza alır mıydı? Tartışın!

devamında tartışılmıştır da...

---alinti---
    türkiyede hiçç almasdı çünkü türkiyede bir sürü sanatçı hapis cezası alıo we parayı bastırıo girmio ama amerikaa acımadan hapishaneye basıo
    fazi 26.06.2007 13:34:10

paris bizim ülkemizde kesinilkle ceza almazdı.siz hiç bu yüzden ceza evinde yatan bi ünlü gördünüzmü. bizim ülkemizde para herşeyi çözüyor. bu ülkenin sonu ne olacak arkadaŞlarrrrr
    filiz 26.06.2007 13:17:35

paris hilton türkiyede olsaydı asla hapis cezası almazdı çünkü türkiyede para konuşuo insanlar ve insanların hakkı değilde para konuşuo
    ece 26.06.2007 13:11:38

hayır kesinlikle ve kesinlikle almazdı alkollü araç kullanmayı bırak neler neler oluyo ama hakettikleri cezaları almıyolar burasi türkiye!!!
    yeliz 26.06.2007 13:07:38

almazdı çünkü türkiyede parası olan bütün cezalardan yırtıo çok yaşandı aynı ünlü nerdeyse hergün alkollü yakalanıo ama sadece para cezası kesilio ehliyeti bile alınamıo o yzden ben eminim paris türkiyede olsaydı hayatını yaşardı wlla:d:d
    denizgs 26.06.2007 12:37:04
    ---alinti---

diğer tartışma konuları ise şöyle...

---alinti---
    » seçimde kaç parti barajı geçer?

» paris hilton, türkiye'de yaşasaydı ceza alır mıydı?

» 22 temmuz 2007'de ipi hangi parti göğüsler?

» sizce de internet'i en çok chp'liler mi kullanıyor?

» bazı eski solcular neden akp'ye geçti?

» türkiye nato'dan çıkmalı mı?
    ---alinti---

yorumsuz!
    ... stalker
  2. ?.
    zerre sikimde degildir. ama yok, bu ba$liga yazdigima gore sikimdedir.

(bkz: bu ne yaman celi$ki anne)
    ... iktidarsiz tecavuzcu
  3. 1.
    (bkz: ben paris hilton u özledim)*
    ... mulayim
  4. 2.
    her gazetede paris hilton resmi olmasi basligi altinda bambaska bir boyutu tartisilan sorunsaldir.
    ... jazzmatass
  5. 3.
    cezaevi yetkililerinin gözlerine şenlik firikiklerle dolu sorunsaldır.
    -1 ... depression
  6. 4.
    cezasını bizde (türkiye de değil bizim evde) çekmesiyle çözümlenecek sorunsaldır.
    ... sıpa