bugün

allah'ın, israf edenleri sevmeyeceğini bilmeyen ya da bunu bildiği halde işine getiremeyen müslümandır.

--spoiler--
Koza Holding Yönetim Kurulu Üyesi Melek ipek'in organize ettiği umre gezisi dün başladı. Aralarında bakan ve milletvekili eşlerinin de bulunduğu 180 kişilik kafile, 10 gün boyunca Mekke Hilton'da kalacak

Aralarında bakan ve milletvekili eşlerinin de bulunduğu 180 kişi, Koza ipek Holding Yönetim Kurulu üyesi Melek ipek'in organizasyonu ile dün umreye gitmek için Esenboğa Havalimanı'ndan hareket etti. Türk Hava Yolları'ndan (THY) kiralanan uçakla Suudi Arabistan'a gidecek kafile için Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Suudi Arabistan Kralı Abdullah ile görüşerek özel izin almıştı.
Show TV'nin haberine göre, aralarında bakan ve milletvekili eşlerinin de bulunduğu 180 kişinin umre ziyareti için dün Türk Hava Yolları'ndan (THY) kiralanan bir uçakla Esenboğa Havalimanı'ndan Mekke'ye gideceği öğrenildi.
Melek ipek'in, organizasyonunu üstlendiği umre ziyareti için Cumhurbaşkanı Gül'ün, Suudi Arabistan Kralı Abdullah ile görüşerek özel izin çıkardığı ortaya çıkmıştı. Umre ziyaretine Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek'in eşi Gülten Çiçek, kızı iclal Cicioğlu ile kayınvalidesi Fatma Sevil Cicioğlu, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in eşi Şahsenem Çelik, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler'in eşi Mehtap Güler, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım, AKP Ankara Milletvekili Ahmet iyimaya'nın eşi Hatice ve kızı Zerrin iyimaya'nın da katılacağı öğrenildi. Esenboğa'da konuşan Semiha Yıldırım, ''Son dakikada çıktı, iki gün önce öğrendik, alelacele hazırlandık'' dedi. 10 gün Mekke Hilton Oteli'nde kalması beklenen kafiledekilerin suit odalar için 2 bin 160 euro, normal odalar içinse 1600 euro ödeyecekleri öğrenildi.
--spoiler--

http://www.milliyet.com.t...tay&ArticleID=1061991

ha şimdi diyeceksiniz seni ne ilgilendiriyor ? milyonlarca dolarlık, sene de 2 3 kez kullanılan atatürk olimpiyat stadı'nın çevresinde aç ve dışarıda yatan insanları gören beni ilgilendiricek tabi. o umreye harcadığınız paralar ile, o kişilere bina yapılırdı. karınları doyurulurdu. sıcak bir yuvaları olurdu, kış vakti kurdun indiği yerde.

ya milyarlarca liralık cip'e binen türbanlılara ne demeli ? sen orgeneral başbuğ ya da, büyükanıt'mısında, bu ülkeye ömrü boyunca emeği geçmiş birinin hakettiği araca biniyorsun ? senin işini bir honda jazz görücek iken, bir hyundai getz görebilecek iken, gösterişe ne gerek var ? bilmez misin allah kibiri sevmez ?

işte. sizin gibi insanlar yüzünden, yurdum insanı müslümanlığı yanlış anlamakta. hüseyin üzmez denen, insanlıktan nasibini almamış kişi de buna dahil. hepiniz el birliğiyle insanları müslümanlıktan soğuttunuz, en kral misyonerlerin başaramadığını başardınız, atatürk ile dinin birbirine zıt düşmesini sağladınız. islam'ı gerçekten bilen kişiler, sizlere oy vermedi ve dinle aralarında olan bağlarını koparmadılar. siz atatürk'ün laiklik ilkesine karşı çıktınız. dini siyasete alet ettiniz. hem siyaseti, hem paraları israf ettiniz!

edit: sayın emekli orgeneral yaşar büyükanıt ve sayın orgeneral ilker başbuğ, zırhlı araçlara binmektedir. onlara helali hoş olsun.
(bkz: başbakan ın 60 milyon dolarlık jeti)
parayı kendisi kazanan bir insan sadece kendisine hesap verme zahmetine gireceği için hiçkimseyi ilgilendirmediğini düşündüğüm olaydır. senin benim vergimi harcamıyor sonuçta banane.**