bugün

düşüncesizin önde gidenidir. Sevgilinin parası yoksa mı sen ısmarlayacaksın. Hadi onu geçtim, tanımadığın bir yoksula bile sadak verirken inciltmeden para verirsin. Sonra sevgilim al sana bu sadakam olsun he...
ya çok safça farkında olmadan söylemiştir ya da bildiğin adamı rezil etmek için çaba harcıyordur. o ne lan öyle.

+ aşkım paran yoksa veriyim bi 50 lira da şurdan taksiye bin olur mu sevgilim?
sevgisinden şüphe edilmesi gereken kızdır.

sevgilisinin parası olmadığı takdirde hesabı ödemeyi ya da herhangi bir şeyi ısmarlamayı teklif etmektedir. oysaki, sevgilisinde para olsa bile bunu teklif edebilmelidir.
sabah işe giderken komidinin üzerine 100$ bırakırsa şaşırılmaması gereken sevgilidir aynı zamanda.
ben ısmarlayayım diyen sevgiliye göre daha kaba olan cefakar , vefakar , cömert olmaya aday sevgili , insanlık hali para herşey degildir zira ordaki ana amaç güzel vakit geçirip konuşup koklaşmaktır zaman akıp giderken para gibi önemsiz şeylere takılmamak gerekir çünkü geçip giden zamanın hiçbir telafisi yok.
dışarı çıkmak istemediğim kız şahsen benimki halimden anlar cebime kaşla göz arasında sıkıştırırdı.sonuç olarak heryerde ben öderdim.
Hesabı hep erkek ödemelidir saçmalığından sıyrılmış kızdır.
tapilmasi gereken kizdir.
aşkını çok seven kızdır.
fakir bir sevgilisi vardır. hiç sevmem fakir erkek.
havalı zengin züppesidir. fakir kız bunu demez. zaten fakir kızla çıkan da ayrı salaktır. mutlu olunmaz hiç.
'bu sefer ben ısmarlayayım' kadar nezih olmasa da eh işte en azından cimri değil yahu diyebileceğiniz küstah sevgilidir.
sevgilisinin parası olmayınca
-tokum diyen var
-yokum diyen var.
(bkz: başkaları adına utanmak)
ne demek bitanem benim param senin paran aramızda paranın lafı mı olur diyen sevgili kadar olmasa da candır.
paran yoksa dememesi gereken kızdır.

Alman usulü olmalıdır, bütün hesaplar.
gercekten seven kızdır.
ısmarlarım demek yerine garson gelmeden parayı sevgilisine veriyosa seviyodur çok seviyodur.
Teknik olarak zor olan durum . Bunun için (bkz: tüfek mikrop Çelik)
nerde, evleneyim.
sende para yok onda var, hadi byee diyecek kızdır, yakın zamanda
-erkek adam sevgilisine para ödetmez uleeyyyn! Nidasına muhatap olabilir. Ama anlayışlı ve fedakar olduğu için candır.
yedikten sonra diyorsa candır ama yemeden önce diyorsa ayıp etmiştir. gerçekten parası olmayan birisi paran yoksa ben ısmarlarım diyen bir kızla herhangi bir yere gitmez. yani gidecekse de yiyicidir puşttur. diğer türlü düşüncelilik olur yani insanlık hali olmaz değil parası yetişmez unutmuş olur falan.
babacan kızdır. yol arkadaşıdır.
hani filmlerde saygın bayanların eli öpülür ya.. işte aynen öyle eli öpülmezi gerek mert kızdır...