bugün

Fakir erkeklere dair iç burkan detaylardan biri.
Hadi dış görünüşü ilgimizi cezbetti diyelim. Peki nereye kadar? Para olmadan o kaşı gözü neye yarar? Sıkılır insan.
beyler lütfen paranız olmadan tipinizin beş para etmeyeceğini anlayın.
olmayan gercektir. benim kadar yakisikli olsaydi hayata nasil 1-0 onde baslanacagini ogrenirdi, evet.
yakışıklılığın işe yarayıp yaramadığı, sevgilileri yakışıklı erkekler olan kadınlara sorulmalıdır.
Güzelliğin para ile satın alınabileceği ile orantılıdır.

Paran varsa her türlü kadını bulursun ve güzelliği geçince değiştirebilirsin kendinizi böyle mi görüyorsunuz ey feministler.
doğru önerme. kendimden biliyorum. güzel qızlar eqlesin.
Para olmadan derken paranın gerçekten olmadığı dönemde kadınlar yakışıklı ve güçlü olmaları kadar onların geçimini temin edecek erkekleri tercih ediyordu.

Güzel genleri aktarmak evet önemli bir şey ama bir deney yapmışlar. Bu deneyde 3 ayrı erkek rastgele kadınlara giderek " bu geceyi benimle geçirmek ister misiniz" diye sormuşlar.

Çok yakışıklı olan erkeğin puanlarına yaklaşan erkek üstünden parası olduğu akan erkek değil üçüncü yani elinde gitar kasası tutan erkek çıkmış.

Testi yapan profesör diyor ki kadınlar bilişsel yetenek gerektiren gitar çalan erkeğin zeka olarak üstün olduğunu düşünmüş.

Özetle zeka seviyesi de etkili. Parası olmayan ama kazanacak potansiyeli olan da zeki olanlar içinden çıkıyor algısı var.
hem param var hem yakışıklıyım benim derdim de yaşlılık gençler. gençlik önemli gençlik.
biz üniversitedeyken kimse paraya bakmazdı, çünkü hiç birimizin parası yoktu. en güzel anılar parasız günlerin anılarıdır.
ne para ne yakışıklılık. zamanında sadece net üzerinden konuştuğum, benim yüzümü bile görmemiş olan kuşadası'ndan çok güzel bir kız benimle sevgili olmak istemişti. tabi sonradan gördü, devam ettik. ama kız fazla güzel olduğundan kıskançlık sorunları ortaya çıkıyordu. dayamamayıp ayrıldım.