bugün

çamaşır makinasında duş alındığını sanan andaval söylemi. renkilerle mi duş alsın beyazlarla mı paşam?
Pantolon giymeden dus alan kadinlarin orospu olmasi durumudur. Kesinlikle.
yıl olmuş 2014 hala "neyin kafasını yaşıyo bu millet yiaa?" dedirten söylemdir.kadınsan duşa bile nasıl gireceğine karışırlar arkadaş türkiye burası.
Akıllara zarar önerme.
Absulitli.
Sıktır gıt lan dedırten seydır artık. Bokunu cıkardınız.
Oldukca izafi bir konudur. Soyle aciklamaya calisacagim. Lutfen dikkatle okuyunuz:

salonda oturan 2 kız( a b ) ve 3 erkekten ( c d e ) birisi ( a ): " tüh, telefonumu şarja takmıştım ama açmayı unutmuştum, ya x aradıysa" der ve odasına yönlenir. belli ki (x) den önemli bir telefon bekliyordur, 1 dakika sonra salona döndüğünde " açıkmış telefon, boşuna gittim odaya, (x) aramamış, arasa da duyar mışım" der. buna karşılık (c), " odaya boşuna gitmedin, salondan giderken telefonun açık olduğunu bilmiyordun" der. (b) ise " ama burda kalsaydı ve kapalı olabileceği aklına gelmeseydi, (x) aradığında duyacaktı, bu sebepten bence boşuna gitti odaya " der. (d) ise " (a) salondayken telefonunu kapalı zannettiği için o an için geçerli olan tek gerçeklik telefonun kapalı olduğuydu. bilinen, bilinmeyenden daha gerçektir, gitti odaya ve bilinen yalnış gerçekliği doğrusu ile değiştirdi, bunun da tek yolu odaya gitmesi idi, o yüzden, odaya boşuna gitmedi " der. son olarak (e) ye fikri sorulduğunda ise (e); " ben ışık hızı ile hareket edip odaya (a) dan önce gidip, telefonun açık olduğunu gördüm, (x) in 7 cevapsız aramasını sildim ve salona döndüm, siz farketmediniz, e eşittir emce kare, izafiyet yani kapish?, o yüzden boşa tartışıyorsunuz" der.
Pantolondan kasit kondom dustan başka birşey kast ettiğini düşünsem bile hak veremediğim önerme.
Kaliteli sözlüğün kalitesiz yazarlarından çıkan başlık. Şaşırmadım.
Katılmadığım önerme. Ne pantolonu şalvar giyerek duş almalı.
duş ne lan?

ehl-i namus kadın duş mu alır?

oylar akapeye hülooooğğğğğ...
Eldivensiz entry giren katıksız maldır.
anasını donuyla duş alıyor sanan abazanın sallamasıdır.
kadın dediğin duş alır mı bre zındık? o tenine değen su damlalarının nefsi yok mu sanırsın cahil cühela. islam bitmiş!
kadınsız yıkanan pantolonlar istisnasız şeydir, ıı şeydir işte yahu anlayın...
Yahu bu nasil bir kafadir dedigim hede. Yazarlarin hayal gucu ilginc baya.
Söylem sahibine annen pantolonla mı duş alıyor diye sormak gerekir.
altında derin bir yergi yatan sözdür..
kazakla duş alan insan söylemi.
Tepki için yapmıştır.
Bemi siken yok mu mesaji vermeye calisiyordur.
tabi canım .elbiseyide çıkarmaması lazım .vay edepsiz .
garip bir dusunce sekli. ama hak veriyorum, arkadasa kimse bir sey anlatmamis. bak simdi onlar da bizler gibi, farkli yaratiklar degil yani.bizim gibi giysilerini camasir makinasina atarlar, bedenlerini de dusta suyun altina sokarlar. valla bak. farklari yok yani. ileride birini tanirsan onlardan, o sana anlatir. senle tanisacak insan da senin gibi olacagi icin supheliyim ama, siz el ele verip bir magaraya gidin bence, kiyafetlerinizle kayalara surtunup yikanirsiniz, bastira bastira yapin ama, kirler iyi ciksin.