umarsızca eleştirilmeden önce, heteronormativite kavramına bir göz atılması gereken adamdır.
kendisi muhtemelen aseksüel olup o çocuklar travesti hanımının başka kadınlardan olan çocuklarıdır.
tam bir faciadır.

edit: travestiyi nasıl hamile bıraktın lan.
olsa olsa şeytanın projesi olur lan bu adam.

allah (cc): ben böyle bir şey yaratmadım.

posta gazetesi: şok!! şeytan, elişi atölyesinde kilden yarrak yaparken görüntülendi. hobi için dedi.
Fazla yaşamayacaktır.
bir travestiden bir oğul ve bir de kız sahibi olmayı becerebilmiş bence tarihin en kabiliyetli insanlarından biridir.
karısını tatmin edemeyen ve besmelesiz çocuk girişiminde bulunan talihsiz bamya.
troll'dür.
oğlunu kendine çekmesiyle gurur duyandır.
esasen fiziksel olarak tamamen erkek olan travestiyle evli olduğundan kendisi gaydir ve büyük ihtimal kiralık anneyle çocuk sahibi olmuştur bu çift.
geniş mezhepli sıfatının bile dar geleceği adamdır.
homofobiktir.
pezevenktir.
(bkz: gavat)
fani dünyadan yiyip yiyebileceği en büyük kazıkları yemiştir.
oğlunun toplu inşaata kaçmıştır kızı şarapçılara meze olmuştur ve erkeklerden nefret ediyordur. hanımına söyleyecek bir laf bulamıyorum. sanırım çocukları leylekler getirdi.
bu kadar rezilliğin içinde adam kalabilmiştir, helal olsun.
Hanımı travestiyse Çocukları götunden çıkartararak dünya tarihine geçecek olan adamdır uzak durun derim..
cinsiyet değiştirmiştir, önceden kadınmış bu adam. çocukları leylek getirmediğine göre.
travesti: cinsiyet değiştirme ameliyatı olmamış, kadın kılığında gezen erkek demektir.

oğlu gay kızı lezbiyen olabiliyor anladık da hanımı nasıl travesti oluyor. erkek erkeğe nasıl çocuk yapabilmişler hayret doğrusu.
anne motor baba öküz kızınız tiki Oldu üzgünüz.
intihar sebebi olan adamdır. hayattan her türlü darbeyi yemiştir.
bayağı geniş bir adamdır yada adam mıdır? yada insanların nasıl olduğuna bakmadan kabullenebilen bir cemaatçi olabilir.
marjinalim diyenlerin ağzına sıçan adamdır.
pezo olma ihtimali yuksek kisilik.
olmayacak şeydir çünkü;

travesti: biyolojik cinsiyetinden memnun olup sadece karşı cins gibi giyinen ve karşı cins gibi olmaya özenen, cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirmemiş birey. yani biyolojik olarak erkek. hadi oğlu gay kızı lezbiyen çıkabilir belki anlıyorum da, erkek erkeğe nasıl yapmışlar bunları, orası merak konusu.