bugün

Götüne 4 parmak girenlerin yapacağı eylemdir.
yarın atlanmaması gereken kampanya.

sadece mührü basmak yetmez; tepkimizi de koymalıyız arkadaşlar!rabia!!!!
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
Ben şahsen "lafa değil icraate bakarım" yazıcam.
Oy pusulanın üstüne mal yazılması en iyisi oyun geçersiz sayılacağı için doğru bir mesaj olur.
Hazır esma yazılı oy pusulaları bastırdık rahat olun.
''Oy pusulası karalama defteri mi ulen'' dememe sebeb olmuştur.
(bkz: #23227695)nolu entryde belirttiğim gibi yapıcaz arkadaşlar.başbakanımızın belirttiği gibi esma yazarsak, oylarımız geçersiz sayılabilirmiş.bu yüzden numarasını belirttiğim entrymi okuyup orada anlatıldığı gibi yapıcaz. Kesin bilgi.
Paylaş çıldırt çapulcuları sloganıyla tüm akpli kardeşlerimin destek vereceğinden emin olduğum kampanya.
esma ve rabia siyasete alet edilmemelidir. onun yerine akp dışındaki bütün parti logolarına çarpı atarak uzun adam'a desteğimiz vurgulanabilir.
büyük usta yazarak veya rabia amblemi yaparak destek vereceğim eylem .
Unutulmaması gereken kampanya. Bunu yapana cennetin yedi kapısından biri gaaaarç diye direkt açılacak, sesini bile duyacaksınız.
Oy pusulasina berkin burakcan ve ulkemin mazlum sehitlerinin ve polislerinin adini yazmak varken baska kisilerin adini yazmaktir kendi ulkesindr yasananlari gormeyip baska ulkedeki olaylara aglayan kişilerin yapacagi eylemdir.
(bkz: benim siyasi görüşüm de beşiktaş)
200 lirayı kapmaya sebep olacak iş.

haydi yiğitler.

(bkz: akp ye oy ver imzanı at esma yaz 200 lirayı kap)
herhangi birşey yazmaya gerek yok, kurallara aykırı zaten. sandıktan çıkacak oran herkesin iletmek istediği mesajı verecek.
akp'lilerin zeka seviyesini gösteren bir kampanyadır.

bırakın yapsınlar oyları geçersiz olsun. *
yetmez ama evet!

esma-ül hüsna yazılması daha evladır.
bir grubun sanki "ne yapıyorsunuz?" diye sorulmuş gibi şuan yapmakta oldukları şeyi anlatan cümle. saçma olay. hatta tuzak da deniyor.

http://www.haber7.com/siy...rti-secmenine-esma-tuzagi
yarmış kampanyadır. canı gönülden destekliyoruz.
(bkz: oo espri)

görsel

güldük mü? tabiki hayır.

oyların geçersiz olmasını sağlayacak eylem.

he illa geçersiz yapacaksam oyumu #indragandhikemal #sarigulbenideopsun #yemedik yazardım da bir boka yarardı.
+1 imle destek vereceğim hede. gün, gezi zekalılardan intikam günüdür. görsünler nasıl protesto yapılır...
sandıktan en az 20 milyon esma yazan oy pusulası çıksa da şu geziciler günlerini görse! desteklediğim kampanya. oyum ak partiye ve pusulaya "esma da seninle uzun adam" yazacağım.
ak partili vatandaşlarımızın duygulandıran kampanyası.

evet, ben de destekliyorum. önce ak partiye oy verin, sonra oy pusulasına esma yazın arkadaşlar. şayet ben de akp'YE
oy versem ben de yazardım. imrendim bak şimdi.
hayır, yazıp ne geçecek elinize? tepki mi göstermiş oluyorsunuz anlamadım ki. o tepkinizi sisi görmeyecek, sadece oyları sayan akpliler, chpliler görecek. o kadarı da yeter diyorsanız siz bilirsiniz tabi. ne diyelim, allah ıslah etsin.
güncel Önemli Başlıklar