bugün

Aramızda bolca bulunan dengesizlerdir.

Sıctıgı Bokun rengini bile paylaşan vardır.
şu an tivit tivit tivitlemekle meşguldur. uff snne be slk .s diye cevap bile verir. ama twitter dan.
evdeyim asılıyorum.
aslıyla şebeklik yapıyoruz
amuda kalkıp pipetle çay içme keyfi
vb. twitlerdir.
yok hayır ilk baktığım fotoğrafta afrikadaki aç insanları, özgürlüğü adaleti savunan bir resim varken bir sonrakinde koca bir masada 5 kişilik bir ailenin günlük yiyecek ihtiyacını karşılacak kadar yemek varken 2 kişi oturup da altına,
"ne yedik bea oyhş"
gibi görgüsüzlük oluşturan bir yorum.
Bu insanların dağa çıkan bir teröristten farkı yoktur.
hayatı twitter olmuş kişidir.
otu boka batırır, iyice sulandırır sizde de kafa kalmaz, ilacı unfollow'dur
eski sevgilimin eski sevgilisi. paylaştıkları sayesinde sevgilimle ne zaman konuşmuşlar, ne zaman karşılaşmışlar, kız hala onu düşünüyor mu, napıyorlar ne ediyorlar hepsini anında öğreniyordum. süper zamanlamalı ima ve sorularıma ne olduğunu anlayamadan cevap vermeye çalışan erkek arkadaşım, twitter hesabı olmadığı ve kızın tweetlerinden haberdar olmadığı için 6. hissimin haddinden fazla kuvvetli olduğunu düşünüyordu (ve muhtemelen bu duruma lanet diyordu).
sonuç olarak ilişkimiz bitti. hesabım olmasa da, olandan hazzetmesem de, twitterı yasaklayan karşısında beni bulur.
twitter ı babasının malı zanneden dengesizdir. zaman zaman dur be amk. yeter artık demenize neden olur.