bugün

otobüs ahalisine selam göndermek, iceride kalan vatandasa "iyi günler canlar, ben kactim kib öptm" demektir, son bir kez osurup cikmak.

"sizi gazimla bas basa birakiyorum!"
asansörde de yapılabilecek hadise. indigo was here anlamına gelen başyapıt.
'alın lan ipneler' demektir.
muhtemelen otobüstekilere için için bir sinir ve haset beslemenin sonucunda kendinide afişe etmeden öc alma eylemidir. ülkemizde bol miktarda rastlanılır.
(bkz: ben giderim kokum kalır)
kardeşimin yapabileceği türde bir adilik.

salak hasta şu sıralar, her öksürük nöbetinde oda kapısını açıp dışarıya öksürdükten sonra kapatıyor kapısını. mikroplar dışarıda kalsın diye yapıyormuş.

lan biz varız senin o dışarı dediğin yerde dürzü!
"kaptan orta kapı" nidasının hemen ardından tssss sesiyle açılan otomatik kapıyla senkronize yapılan hareket. ipneliğin sınırına varmak için bir de bu esnada gözler rahatlamaktan kaymış, "oo-oohhh" gibi bir mimik yapılırsa görev tamamlanmış olur.
osuran kişinin anası babası halası teyzesi gibi akrabalarının iyi derecede sövülmesi gereken bir durumdur.
(bkz: asansörden çıkarken osurmak)
(bkz: osurma fantezileri part 2)
insanları gafil avlamaktır. eğer çıkan kişinin ardından otobüste çakmak falan yakan olursa ikinci bir çernobil felaketi yaşanabilir.
geride kalanlar için şüpheli bakışlar başlamış olur ve herkes kendini o noktadan uzaklaştırmaya çalışır.
Bir nevi ''Pisliğimde boğulun.'' demektir.
güncel Önemli Başlıklar