bugün

teyze familyasının en tehlikelisidir. hedef kitlesi okuldan çıkmış gençlerdir. bunları gördüğünde otobüsteki diğer teyzelere döner ve saygı kavramından bahseder. gaza gelen diğer yolcular, gözleriyle gençlere mahalle baskısı kurar ve kalkmasını sağlar.
oturduktan sonra pis pis sırıtan teyzedir.
saygıyla alakalı olan birşeydir.sonuçda herkes ücretini veriyor kimsenin öyle bir hakkı yok inadım tutarsa değil teyze,kralı gelse kalkmam zaten.
uyumak ya da uyuyormuş gibi yapmak çözüm alternatifleri ya da panzehiri olan teyzelerdir.
orospunun önde gidenidir, hele ki tramvaylarda yaşanılan en kötü olaylardan biridir.
otobüsten atılası teyzedir, gasbettir, hatta bayrak taşıyanıdır.
bu teyzeler araca biner binmez tanınabilinir. çok yorgun değil iseniz ve teyzemiz de ciddi anlamda ayakta duramayacak yaşlılardan ise kalkılır yazıktır ancak bahsi geçen teyze menapoz sularına yeni geçmiş şen kahkahalı bir teyzeyse cama yaslanıp uyuyor numarası, eğer bir dürtükleme durumu karşısında ise yere yatıp ölü numarası yapmak yerindedir.
aynı performansı 97 T'den ziyade bangbusdada göstermesini dilediğimiz teyzedir.
elinde bir çift pofuduk terliğiyle o gün senin bu gün benim etkinliğinde bulunup otobüse bindiğinde de sabahın köründen akşamın bir körüne kadar derslerden kafası ütülenmiş öğrencileri hedef alıp birde ukalaca 'siz gençsiniz yorulmazsınız * eheheeh' diyerek kaldıran teyzedir.
tek yorgun varlığın kendisi olduğu zanneden kahpedir. otobüs 30 yaşında 23112 kişiyle doluyken illa ki gençleri kaldırır.

halbuki sormak yoktur; bu öğrenciler gündüz derse girip öğlen 4'te işe mi gidiyor, işten 11'de çıkıp vize/final dönemi sabah 5'e 6'ya hatta sıçtın mavisi'ne kadar ders mi çalışıyor diye. teyze altın gününün çıkışında kendisine hedefler seçerken hedef genelde saf, yorgun ve 3 saat uykuyla yaşam mücadelesi veren öğrenciler oluyor. ondan sonra "teyze tek yorgun sen değilsin, nerden biliyorsun benim ne yaşadığımı. belki ameliyat oldum, belki bir hastalığım var sana anlatmak zorunda mıyım bunu?" diyince 'kötü olan yeni nesil' ilan edilirler.

acıyorum gençlere. böyle kahpeler siktirip gitsinler taksiye binsinler arkadaş. ya da evden dışarı çıkmasınlar en basiti.
eğer otobüs göztepe taraftarıyla doluysa bunda başarılı olabilecek teyzedir.

--spoiler--
- haydi teyze haydi teyze haydiiii tam zamanı tam zamanı şimdiiii
+ sağolun çucukklarr
- oooooğoley ğoley ğoley!
+ etmeyin çocuklar tansiyonum var kikikiki...
--spoiler--
kocasının geçen hafta metrobüsün en arka koltuğundaki gariban bir genci kaldırdığı görülen teyzedir. burdan da tümevardığımız gibi teyzemiz sadece otobüstekileri değil aile bireylerini de örgütlüyor.
güncel Önemli Başlıklar