bugün

Her şeye rağmen; yanınızda otururken başka bir koltuk boşalınca hemen ona geçen kız kadar olamayan kızdır.
seksin yanyana oturularak yapıldığını zanneden kızımızdır.
haydar dümen'e: "Hocam yanyana oturduk, hamile kalmış olabilir miyim?" diye mail atan kızdır.
bir otobüs dolusu tecavüzcünün içinde kendini koruyabilen kızdır. şukular gitsin ona.
Kasti olarak yapiyorsa cidden maldir. Mesela ben ozenle kiz yani seciyorum boyle araclarda. Amacim kizlarimiz vucut isisinin verdigi guveni tatsinlAr.
herkesi sapık sanan bir sapıktır.
otobüste ne yer verilecek ne de yanına oturulacak kızdır. onun gözünde her erkek tacizci tecavüzcüdür. farkında olmadan (farkında olmadığını umuyorum) erkek milletine hakaret eder.
böyle kız yoktur.

ne cemaatcisini ne dindarını gördüm.yakışıklı hoş bi adam olsun yeter ki koşa koşa gidiyorlar.ama yok 40nda 50sinde bi adamsa ıyyk yapıp oturmuyorlar.cinsiyet meselesi degil yani sanki olay.
bir erkekle yanyana oturduğunda hamile kalacağını düşünen bir zihniyetin ürünüdür.
gitsin ebesinin amına salıncak kurdum oraya otursun kızıdır. net!
edepli kiz olabilir. bos yerin oteki tarafindaki kiz olabilir. en onemlisi dun 121a'da yanima oturan kiz gibi biriyse buyuk hayirsever biridir. lutfen damacana gibi kizlar yanima oturmasin.
sırf yanına oturduğu için kendisine karşı bir şeyler hissettiği yönünde çıkarımlar yapan dingil erkekler yüzünden öyle davranan kızdır.
Sinemada kucağına oturur.
ayakta gider.*
en çokta türbanlılarda bulunur bu cins kızlar yüzünde 20 cm makyaj altında topuklu sonra dapdar pantolon ama yanıma oturmaz kevaşe.
erkeğin hayvanından korkuyor ve ya erkekle teması günah sanan bir yobaz da olabilir. ikisi de kuvvetle muhtemeldir.
konyada sıkça görülen olaydır.
köy de köy tuvaletine oturan kız dır. o değilde insanlık hali, ihtiyaç, bilmem ne, istediği yere otursun.
Kime nedir ki?insan istediği yere oturur oturmaz kime ne?
Asıl abazalığı tavana vurdurup boş otobüste bayanlarin yanına oturan sefil abazalarin halini düşünün siz.
(bkz: ben) rahatsiz oluyordur. Kimseyi ilgilendirmez.
(bkz: yine ıslandım inanır mısın)
yanına erkek almayan kadın.

http://www.youtube.com/watch?v=FKkmwqnmxa4
otobüste (bkz: maviekran) görüldüğünde değişen durumdur.
Yorgun olmadığı aşikardır.
Peki oturulmayan insanda düşünürmüki lan çok mu pezemenk duruyom la ben diye.

Ulma