bugün

otobüsler bir şehirden diğer bir şehire gitme olayıdır.
hatta ve hatta şuan gerçekleştirdiğim olaydır.
laptop-vın ikilemesi sağolsun.
priz olmasada idare ediyoruz..
binbir çeşit insan ve psikolojiyle farklı trajikomik olayları iç içe yaşayabileceğiniz durumlarıdır.
Soğuk ve şehirlerarası otobüslerde vazgeçtim çocuk olmaktan
Ve beslenme çantamda otlu peynir kokusuydu babam...
bir nevi budur benim için şehirlerarası yolculuk hiç vazgeçmeden yeni bir hayat'ı bulmak için yaptığım yolculuklar...
Şu anda gerçekleştirdiğim eylem. Eğer 14 saat 50 kişiyle birlikte yolculuk yapacaksanız iflahınızı s.ken eylemdir ayrıca. Hayırlısı.
kafayı cama yaslayıp uyumaktır.

ve herkesin yediği keklerden yememektir.
geceleri yapılınca eski sevgiliyi düşünme fırsatı veren eylemdir. bebeği ağlayan anne babayı dışlayan insanlarla doludur.
sonunda sana ulaşma amacı olan her yolculuk güzeldir.
gidis-donus ucakla 125 lira olan yere, 130 lira verip otobusu tercih edenlerin kullandigi seyahat turu. horlayan koltuk arkadasi, bel ve boyun agrilarini, topkekli yarim saatlik molalari beraberinde getirir. ha unutmadan caylar sirketten.
Kulaklığınız yanınızda değilse o yolculuk geçmek bilmez.
ipad air + iyi bir kulaklık + sms leşecek biri gerektiren yolculuktur.

not: e bunlara sahip olan biri uçakla da gidebilir ama ne bilim işte lan türkiye'de harcama durumu gariptir biliyorsunuz.
uçakla gidin cidden önceden alın şu biletleri. işkence yemin ediyorum.
Çaresiz kalınca çok iyi bir şey. .
1 saat evvel bitirdiğim yolculuk türü.
Yanında sana eşlik edecek bir tanıdık yoksa sıkıcı geçecek yolculuktur. Tek başınaysanız aklınızdan bin bir çeşit hayal ve düşünce geçecektir.
koltuklar arasi mesafe dar oldugu icin bacak kasilmalirina yol acan seyehat.
sırf muavinle şoför arasında geçen muhabbetler için bile yapılabilir. tek şart en önde olmak. geç en öne otur arada yolu izle arada bunların muhabbetlerini dinle mükemmel bişey amk.
Rus ruleti gibidir. Genellikle silah ateş alır.