bugün

asıl amacı belediye ve halk otobüslerinin, gitmek istediği yere gelen insanlara inme konusunda yardımcı olmak olan merdivenlerine oturan emolardır. Kafalarını önlerine eğip, bullet for my valentine dinleyen bu kitle dünya ile ilişiğimi kestim hepinizden nefret ediyoruam triplerindedirler. Bunları sabah taşralardan taksim'e, akşam taksimden taşralara giden otobüslerde görebilirsiniz. Arkadaşım ineceğim dersin bakmazlar. Onlara göre yanlarından geçerken diziniz kendilerine değerse siz de onlara bir tekme atmış olursunuz çünkü. Onu isterler. Tamam doom metal dinleyen adamım ben de. Sizin bu abartı triplerinizi de anlarım belki de arkadaşım bokunu çıkarmayın lan.

Ben bir çözüm buldum lakin. ineceğim yere yakın bir yere geldiğim zaman arkasına yanaşıp mp4 çaların son sesini veririm. Çalan şarkı muhtemelen falkenbach - Walkiesjar ya da Laêknishendr gibi savaş marşı tadında şarkılardır. Hele bir de kulaklıklar iyi ise çıkan öfke dolu gürültüden dolayı istemdışı olarak kafayı çevirirler. Korkarlar çünkü. Kafayı çevirince kalk lan derim. Çoğunlukla Kenara çekilirler. Çekilmezlerse de durağa geldiğimizde asker botlarımla sırtlarına kocaman bir ayak izi bırakırım. Yaşlı teyzeler ay gitti çocuk dese de hak verirler bana. Sözün özü. istediği tekmeyi kendisine sunarım en kralından. Kurtulamaz.
insan deli eden tiplemelerdir. insanın götüne bir tekme basıp 'kalk lan siktir git' diyesi gelir.

vazgeçilmez ekipmanları da kulaklarına taktıkları kulaklıklarıdır. o kulaklığın kablosuyla boğasınız gelir ama yapmazsınız.
az sonra ilk durakta kapının açılmasıyla ağzı yüzü dağılacak zavallıdır.
(bkz: basamakta durmayın otomatik kapı çarpar)