bugün

entel mi demeli bilmiyorum. başka sıfat bulamadım.
* senede iki kere otobüse biniyorsun. verdiğin 50-60 lira para. sanki otobüs firmasını satın aldın.
yok, muavin suyu 10 sn geç getirdi.
yok, yanımdan geçerken surat etti.

nedir bu kendini beğenmişlik.
sus pus olup eksi butonuna yüklenirler. *
Ekşicidirler.
Entellikle alakası yoktur. Bazıların meslek icabı, okul durumu ya da başka nedenlerden dolayı ömürleri yolda geçiyor.

Bazen muavinin dangozluğu size 5 saat yolcuğu 10 saat gibi geçirtiyor. Ya da firmanın organizasyon hatasından dolayı elinizde valizler deli tavuk gibi ortada koşturuyorsunuz. E ben giderken 7 saat 15 dakikada gidip dönüşte tam 12 saatte gelip pert olduysam bunu yazmayayım mı?

Ne yazacağız liste verin onu yazalım.
dantellerdir
muavinnn, 4 numaraya bi salatalık gotur yavrum, firma sahibinden dersin.
5 numaraya da listesini ver.
@it:boş.

ne göndermesi acep, 4 ve 5. koltukta oturan müşteri entry mi girmiş ki gönderme yapayım.
ilahi kardeş, nereden çıkardınız.
son dönemlerin trendi oldu bu durum iyice. senede iki kez otobüse biniyorsun neyini eleştiriyorsun, verdiğin üç kuruş hesabını mı soruyorsun? bu tarz adamları gördükçe bu adamların bir gün bana denk gelmelerini istiyorum.

zengin olamadığım için 7-8 saatlik mesafelerde hep otobüsü kullanmış birisi olarak hunharca eleştiririm amk sana ne. üstelik bunu da sosyal medyada yapıp ticari itibarlarını sikertirim ki neyi nasıl yapacaklarını bilsinler. hadi ufak tefek şeyler neyse, ya da bir firmada bir kez gitmişsem ve aksilik olmuşsa neyse ama minimum 3 kez bindiğim araçta üç kez sıkıntı yaşıyorsam her yerde eleştiririm. bindiğim otobüste aynı biletini başkasına satıp bu adamların araç içerisinde kavgasına etmesine neden oluyorsa, vereceğim dediği hizmeti vermiyorsa, müşteriyi itin götüne sokmayı hak olarak görüyorsa nasıl olsa mecbur bu araçla gitmek zorunda deyip üstüne koymuyorsa itin götüne dahi sokarım.

ha ama ne olur bu şekilde ya yola gelirler, ya bir güzel söylersin, lafı sokarsın adam gibi hizmet ederler. en azından artık hangi firmaya binip binmeyeceğimi, bilet alırken nasıl konuşmam gerektiğini öğrenmiş oldum çok şükür artık bu tarz mallıklarla uğraşmamaya başladım. tabi sen eşşeksindir verdiğim üç kuruştur dersin, aman dersin seni de kazığın üstüne koyup öyle götürüler ki müstehaktır zerre acımam bunlara da.

nasıl canım çekti amk şunların bindiği arabada muavin olsam bunlar arabaya binince analarından emdikleri suyu burunlarından getirsem. adama bak arkadaş üç kuruş veriyormuşuz zaten.