bugün

otobüs denen toplu taşıma araçlarında seyahat ederken, yanlarına karşı cinsten birinin oturması üzerine, tüm erkeklerin otobüse binme amacının kendilerine sarkmak olduğu sanısına kapılıp acilen polis imdatı arama eyleminde bulunan bayan/kadın/kız/hanım/hatun kimselerdir.

- a alo? polis mi? çabuk yetişin, burda tecavüz hazırlığı var! adresi veriyorum: 85q otobüsü, çabuk gelirseniz okmeydanı sapağında kıstırabilirsiniz... şimdi kapatıyorum ve kendimi cama yapıştırıyorum ki temas sağlamasın... gulp...
işi daha da azıtıp, fbı arayanı da mevcut olan kişilerden yalnızca bir tanesidir bu hatun. başıma geldi ordan biliyorum.
(bkz: kahrolası federaller)
Herkesi kendi gibi hayvan sanan insandır.
(bkz: sapık)* *
yanına oturan erkek zenci ise her insan evladının yapacağı davranışı yapmış olan hatun.*
menapoza girmiş hatun/kadın/karı/bayan.
155'i aramak isin mubalasi olsa da, vardir boyle sorunlu kadinlar.

paranoyak kadinlardir. aslinda belki benim rastlamadigim istisnalar haric, tum kadinlari koyabilecegimiz bir kume olusturabiliriz bu kadinlarla. yanlarina asla tanimadiklari bir erkek oturtmazlar, ayni sekilde tanimadiklari bir erkegin de yanina oturmazlar. diyelim ki biletlerin numaralarinda hata oldu ve bir kadinla erkek yanyana oturmak durumunda kaldi. iste o zaman muavine isyan, haykiris zamanidir kadin icin. muavine atilan bir ton haksiz fircadan sonra, yanina oturulmayan erkege resmen "sapiksin sen" dedikten sonra otobusten iner bu kadin ve bir sonraki otobus icin baska firmadan bilet alir.

bu tip olaylari belediye otobusleri, minibusler vb. araclarda da her gun goruyoruz. tamam belki bircok 'gercekten' sapik var ulkemizde ama insan dusunmeden edemiyor, "acaba butun bu kadinlar zamaninda bu sapiklar tarafindan toplu tasima aracinda saldiriya mi ugradi" diye. onun disinda bu kadar cahilligi ve tutuculugu benim aklima almiyor. sormak dahi istemiyorum. tamam her zaman hazirlikli ol, ama onune gelene sapik muamelesi de yapma kardesim.
psikolojik rahatsızlığı vardır, göz teması kurmamak en yakın hastanede şahsı arabadan indirmek gerekir!
-alo 155 mi?
+evet buyrun?
-ya hangi duraktasınız şuanda? ben yanlışlıkla 154 numaralı otobüse binmişim de.alsancaktayım ben.
+her yarım saatte bi gelio zaten abla.merak etmeyin.bekleyin orda siz.gelir şimdi.
-oldu o zaman sağolun.
+estafurullah.
muhtemelen türbanlı hatun kişiliktir.
korkma ihtimali yüksek bayandır, telefonda bu sözleri kullanması muhtemeldir. gözleriyle yedi beni memur bey. * *
(bkz: yok artik lebron james)