bugün

mobiletle artistik harekete kalkışmak. şöyle ki:

iki arkadaş, içilebilecek her şekilde otu içtikten ve üstüne de alkol aldıktan sonra atlıyorlar mobilete. kafası daha güzel olan arkadaş tabi ki daha iyi kullanabileceğinden, geçiyor direksiyona. vakit hava karardıktan hemen sonrası. dalıyorlar ormanın içinden geçen dar ve engebeli yola. ağaçlara çarpmadan bir bir ilerliyor bizimkiler fakat ilerideki dönemeçten hemen önce önlerine bir inek çıkıyor. bildiğimiz inek. daracık yol. ağır ağır yürüyen ineği gören direksiyondaki dünya güzeli arkadaş, o kafayla ineğin sağından solundan geçemeyeceğini anlıyor ve bağırıyor arkadakine: "eğiiiil, altından geççeeez". ve deniyorlar...

birkaç saniye içinde etkin bir çarpışmayla inek bir tarafa, mobilet bir tarafa, bizimkiler ayrı bir tarafa savruluyor. hemen ardından, kolu kırılan arkadaki arkadaş: "sen iyi eğildin de ben iyi eğilemedim galiba aga" diyor.

sonuç: inek pert, mobilet pert, bizimkilerin minimum 3 kırığı var. 4 bin tl'lik ineğin borcu geçenlerde bitti.

o değil de mobiletle ineği nasıl öldürürsünüz lan!
-bulutların üzerinde-
ot içmek
su yemek
yemek içmek
kola yemek
-bulutların üzerinde-
-dolabın kapısındaki 2 kutu şekerpareyi göremeyip şeker pareleri çalmışlar lann diye bağırmak,
-evdeki elbise askılığını hırsız sanmak şekerpareleri ver lan diye askılığa saldırmak,
-bir bardak suyu yarım saatte dolduramamak,
-ps3te araba yarışı oynarken arkadaşlardan özür dilemek ve arabayı sağa parkedip yatmak,
-gece dışarı çıkıp 'bileti kesmiş salıya çarşambaya yar gelecek' diye türkü söylemek.
bir arkadas ortaminda ; -- omrunde ne oldugunu bilmeyen birisi daha ilk seferinde kovaya kalkisip sonrasinda tuvalete gidip sizarak uzun bir sure ortalarda gozukmemesi, uzerine geride kalan arkadaslar +olum samet nerde lan ... gibi merakli sozler ile sameti tuvalette alafranga'ya sarilmis bi halde bulmasi ve akabinde samete + olum kalk gel iceri ne yapiyorsun burda demesi, sametin gelmek istememesi ve bunun uzerine zorla yaka paca kaldirilik alinmasi sirasinda sametin ellerini gozune koyarak gozum yokk,gozum yok gozumu biraktiniz gozum nerde diye aglayarak bagirmasiyla geceye damgasini vurmasidir.--

Edit: Mobil ileti...
bir de bunu burda ifsa ederlerse kacinilmaz repligin kullanilmamasi soz konusu degil, topla topla toplaa.
Deniz kenarında içildiğinde dalga seslerinin deniz polisi olarak görmek ve masanın altına saklanmak mı istersin, yoksa yanından geçen kediyle konuşmaya çalışmak mı istersin.. Ama herkeste mutlaka olan bir şey varsa o da çok hızlı düşünüp yavaş konuşmak ve konuşurken neden bahsettiğini unutmak.. Ayrıca bunları ben yaşamadım bir arkadaşımın başına gelmiş bunlar.
(bkz: müptezeller burada narkotik nerede)
ot içtikten sonra bowling oynamaya gidilirse, topu yan taraftaki insanların labutlarına atmak ve kavga çıkarmak doğal olarak dayak yemek durumuyla karşılaşılabilir.

espiri bile sayılamayacak şeyleri espiriymiş gibi söyleyip kahkahalar atmak, gülmekten ölecek duruma gelmek.

bir tekele sigara almak için girip: abi beni nolur kazıklama, çok sarhoşum abi yalvarırım deyip ayaklarına kapanmak ve kazıklanıp mutlu bir şekilde oradan ayrılmak.

gibi bir sürü şey...
(bkz: lsd effect)
uzun zamandır hiç trip yaşamamıştım ama dün gece bi acayipti. ilk olarak yere uzanıp müzik dinlerken kendimi sürekli bi uzayda bi çölde bi yağmur ormanlarında bi suda yüzerken koşarken yuvarlanırken falan gördüm. kafam düzelmeye ramak kala da yatarken arkadaşımın arkamdan sarılıp vücudumu gitar gibi kullanmasıyla da kendimi bi fender telecaster gibi hissettim.
ilginçti açıkçası.
herkeste olan genel bir trip bir noktaya kilitlenmektir. biri dürtmese, dokunmasa saatlerce o noktaya bakılabilir.
ot içilmez ki ot yenir ki insan ot yemez ki yerse sindiremez otu ki barsak phı değişir ki flora bakterilerini coşturur ki o otların üstünde bakteri fajları da varsa daha kotu olur sepsise kadar gider ki mutlaka başka bakterilerde vardır koenfeksiyon yapar ki doktor yoksa ölebilirsin de.
kesinlikle bi dusunceye odaklanirsiniz, bir fikre, bir noktaya, kendinizin bile ne kadar oldugunu bilmediginiz bir sure zarfinca oraya bakarsiniz... aliskin olanlar iyice kendini unutmaz, kimisi gulme tribine girer mesela ama genel olarak her kisi sacmalar. hayatinda hic sacmalamadigi kadar sacmalar. alkol sarhosluguna benzemez bu, cigerlerinde kapaktaki delikler gibi delikler acildigini hissedersin. bu da bir triptir esasinda, kendi kafanda kurar kurar yasarsin. butun o sehir, butun ulke hatta butun dunya senindir kafana iyice girdigi zaman. kimseyi tanimazsin, yalan atamazsin. bazen girdigin yerden cikmak icin yalvarirsin kendine, boyle sikko bi seydir bu. yaramaz bir cocugun gibidir, atsan atilmaz, satsan satilmaz ve de cok seversin.
bok için daha iyi.
acıkmak.
anlayabildiğim triplerdir.
kokusunu dahi tanıyorum . içmedim daha önce denemedim ama içen küçük çocukları görmüşlüğüm çok aldığım kokuyu da hafızamda tuttuğum doğrudur. yanlarından geçerken korku sarıyor ne yapacakları belli olmaz diye, bu tripcanlardan yol güzergahımın üzerinde görmesi çokta zor olmuyor. köprüde iniyorum servisten ve köprüyü geçmem lazım evime gidebilmem için, köprüyü geçene kadar paşa sizsiniz tamam şampiyon sizsiniz de diyebilirim yani.
yapmayın lan içmeyin bedeninize beyninize yazık değil mi?
içerik bulunamadı.
Kafanda soru işareti varken içersen tribe girersin.

Normal zevk için içersen tribe girmeesin.

Ottur günahı yoktur.
buraya yazılmaması gereken kafalardır. hepiniz patlarsınız amk.
superstar derecesinde pes 2013 oynadığını sanmak.
ilk önce bişeyler hissetmezsin iyiyim ben iyiyim ben diye kendi içinde kendine kendinin iyi olduğunu ıspatlamaya çalışırsın. daha sonra nerdeyim ben ve kimlerleyim diye sorarsın kendine..kafandaki dünyadasındır.o an gerçekleşen her olayda bir kasıt ararsın.sana yapılmış bir kasıt. lakin öyle değildir. herkes normal davranıyor sen olanları anlamıyorsun gibi gibi.. ama ortamda ortamı kuran ortamın piçi varsa ve ilk içişinize denk gelmişseniz şimdi yanmışsınızdır.. sürekli size oynar sizi değişik değişik triplere sokmaya çalışır. ama ilk içişinizi belli etmemek için her sorusuna cevap vermek zorunda hissedeersiniz kendinizi.. ve her sorunun doğru cevabını alan bu ortam piçi sürekli kahkaha atar. be orospuçocuğu iyiyim işte ne şafakta sikişen kediler gibi kahkaha atıyosun. soru soruyon cevap veriyoz. e verme diceksin şimdi. o zaman da ohhooo uçmuş bu eleman.. bak ya sinirlerim bozuldu. herneyse çeşitli triplere girersiniz. ama tv.veya film izlemek kafayı dağıtır. yanınızdaki elemanlarla takılmak geceyi güzel kılar...ha bişey daha var ot içenler herkesle içmemelidir kanımca zira ot içince ipne ibineibne gibi olanlar var onlara dikkat edin azizim..

edit: bu arada ot içen biri çok fazla yeme ihtiyacı duyar. yemek demiyorum çünkü ne bulursa yer içerler.
arkadaşlar herkez anlatıyo ama gördümki kovayla bonz çeken yok sakın çek meyin ebenizin aamını tesrten görürsünüz benim yaşım 17 4 aydır kullanıyorum güzel kafa arayanları öneririm ama bagamlı olmayın emin olun yaşdınız hiç bir kafaya benzemiyor ençok saran yanı arkadaşlarını bayıltmak ve anlatılanların çogunu yaşadım .
güncel Önemli Başlıklar