bugün

odtü 'yü kazandıktan 4 sene sonra deneyeceği için pek te sallanmayak hadise...götün yiyorsa üniversiteye girmeden yapsaydın bre zeka fışkırıgı...açıklamalar şöyle:

ODTÜ inşaat Bölümü son sınıf öğrencisi Sefa Boyar, 'ezberci sistemin dışladığı ÖSS zedeler, çocuklarının geleceği için dershaneleri paraya boğan aileler ve eğitimdeki fırsat eşitsizliği için' pazar günü sınava girecek. Boyar'ın hedefi sınavda eksi 45 puan alıp, rekor kırmak. 180 sorunun tamamını yanlış yapabilmek için aylardır çalışan Sefa Boyar, kendine inandığını belirterek, 'Umarım yaparım. En azından bu şekilde sınava girip de 180 yanlışa oynamak isteyecek ilk kişi olacağım' diye konuştu.

http://www.internethaber..../news_detail.php?id=26626
afferin olm sefa. odtü senin kıymetini bilememiş. yazık o odtüde ki dekanlara, hocalara.. yurdumda cevher gibi öğrenciler var, siz kıymetini bilemeyin, diyerek odtüye sitemlerimi yolluyorum. *
-ne oldu sonuç hepsi yanlış değil mi
-yok tersıne
-nasıl ya ?
-kaydırma yapmışsın
-????????
deneyen vardır.gittiği okulu yarıda bırakıp gelen okumak istemeyen bir arkadaş aile baskısıyla tekrar sınava girmiştir ve aynen sınavı anlatmaktadır:
'lan kalktım zaten sabahın köründe zar zor gittik okula,neyse dağıttılar cevap anahtarlarını.soru kitapçığını açmadan başladım işaretlemeye.ulan bırakmıyo adam çıkayım diye.ben de paragraf sorularına bakayım da zaman geçsin dedim lan sonra farkettim ki cevap anahtarında 200 boşluk varmış yaa...sonra bi de yirmi tane yuvarlak sildim anasını satayım'
kendini saglama aldıktan sonra zavallı öss ögrencilerinin helede kazanamayanların psikolojini bozmak ve linc edilmek isteyen kişi.
her soruyu yanlıs cevaplayabilmesi için dogru cevabı biliyor olması, yani belli bir birikiminin olması gereken ogrencidir.
Gerçekleştirmek için baya bir çalışması gereken öğrencidir. çünkü zordur.
(#4468331)
(bkz: doğru cevabı bulup yanlışı işaretleyen arkadaş)
sondan birinci olmanında büyük bir erdem olduğunun farkına varan öğrencidir.
+tamam hacı cevap anahtarının şıklarını mona lisa şeklinde doldurmaya başlıyorum.
iki şık arasında kalmayacak öğrencidir.
çoğunluluğun arasında yer almaya çalışan çalışkan öğrencidir.
geri zekalı sevgilisiyle tekrar aynı duyguyu yaşamaya çalışan geri zekalı.